Архів новин за 6.08.2010

Щоб запобігти посусі і голоду, Полтавська єпархія прийняла рішення про служіння молебнів «о ниспослании дождя»

Пекуче сонце жорстоко випалює життєдайну вологу. У тому числі, й з грунтового пОкриву. Якщо спека не припиниться найближчим часом, вважають аграрії, Україні загрожує посуха, результатом якої може стати й загибель частини врожаю. Аби не допустити голоду, Полтавська єпархія прийняла рішення про служіння молебнів «о ниспослании дождя».

6 серпня 2010, 17:51

У Лохвиці скоєно пограбування ювелірного магазину

У Лохвиці скоєно пограбування ювелірного магазину, в результаті якого зловмисники заволоділи прикрасами на загальну суму більше одного мільйона гривень. Троє невідомих у кращих традиціях шалених 90-х на чорному автомобілі «BMW» вранці 31 липня скоїли злочин та зникли з місця пригоди. Більше знають наші журналісти.

6 серпня 2010, 17:58

8 серпня усі, хто так чи інакше причетний до будівництва, відзначають своє професійне свято

День будівельника вважають народним святом, оскільки його шанують і архітектори, і працівники проміндустрії, і ті, хто бодай раз у своєму житті брав до рук цеглу та кельму. У нашому місті святкування почалися заздалегідь. Мер Андрій Матковський напередодні вихідних уже встиг і на будівництво навідатися, і в офіційній обстановці привітати будівельників Полтави.

6 серпня 2010, 18:00

В цьому році зібрати дитину до школи дешевше, ніж минулоріч

Менше місяця залишається до початку навчального року. Розпочали готувати малечу до школи й деякі полтавці. Скільки коштує цьогоріч зібрати до школи першачка та одинадцятикласника, досліжувала сьогодні наша знімальна група.

6 серпня 2010, 18:03

Інспекція по контролю за благоустроєм допомагає міліції боротися зі стихійною торгівлею

Досягти максимальної естетики у зовнішньому вигляді нашого міста, зберегти його красу та неповторність – основне завдання спеціалістів інспекції по контролю за благоустроєм. На думку працівників цієї інстанції, не додає місту краси й численне нагромадження несанкціонованих малих архітектурних форм. Особливо тих, що знаходяться в місцях стихійної торгівлі. Як планують боротися із такими порушниками, знають наші журналісти.

6 серпня 2010, 18:06

Менш ніж за місяць в одному з житлових будинків міста повністю замінили сантехнічне обладнання

Лише місяць минув з того часу, коли за численними проханнями самих мешканців будинку по вулиці Залізній, 15 на збори приїхав міський голова Андрій Матковський. Основне питання, винесене тоді на порядок денний, – проблема з водопроводом та каналізацією, підтоплений підвал і навіть деякі квартири. За розпорядженням міського голови в будинку запланували капітальний ремонт. Рівно за місяць, вклавшись у вказаний термін, ремонт завершено. Віталій Улибін з подробицями – далі.

6 серпня 2010, 18:14

Майже завершено ремонтні роботи по вулиці Калініна, на відрізку від Алмазної до вулиці 23 вересня

1,5 місяці - і дорожне полотно розширилося на 3,5 м, що, у свою чергу, дозволило збільшити пропускну здатність цієї частини вулиці. Про це та про поточні ремонти шляхів обласного центру - у нашому наступному сюжеті.

6 серпня 2010, 18:14