Архів новин за 5.08.2010

У літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського відкрилася виставка кримських фотохудожників з Феодосійського фотоклубу «Чайка»

Експозиції цього фотоколективу отримали великий резонанс в Україні, Росії і навіть Японії. Побували на виставці кримських майстрів й наші журналісти.

5 серпня 2010, 17:50

Літня пора характеризується своєрідними видами травматизму

Найчастіше з такою проблемою звертаються до лікарень саме батьки дітей. Через надмірну кількість вільного часу, а часто – і брак уваги дорослих малеча знаходить найрізноманітніші способи та місця відпочинку. Віталій Улибін та Олександр Мостовий знають, де найчастіше отримують травми діти та підлітки нашого міста.

5 серпня 2010, 17:51

Офіційно гральний бізнес в Україні заборонено

Та неофіційно колишні, а то й нові осередки азарту перекваліфікувалися у так звані інтерактивні клуби. Сюди тепер і навідуються бажаючі «поспілкуватися» з «одноруким бандитом». Правоохоронці ж, у свою чергу, роблять усе можливе, аби такі заклади ліквідовувати, а їх власники несли за свої дії відповідальність згідно із чинним законодавством.

5 серпня 2010, 17:53

Черговий факт незаконного обігу наркотиків виявили правоохоронці під час операції «Мак-2010»

Цього разу порушника затримали на трасі Гадяч-Опішня. Що переховував у салоні водій легковика, в наступному сюжеті.

5 серпня 2010, 17:55

Спориш - трава, яку всі ми звикли бачити, здебільшого, на недоглянутих газонах, а дехто навіть вважає бур'яном

Проте, саме ця рослина може неабияк захищати від спеки місто, варто лиш засіяти споришем якогомога більше газонів. Та й взагалі - косити будь-які рослини «під нуль» - мало не злочин за подібної спеки. Такої думки дотримується еколог-любитель Ростислав Шевченко. Чоловік виклав своє бачення боротьби з надвисокою температурою повітря у містах та селах.

5 серпня 2010, 17:56

Як підтримувати зелені насадження у Полтаві у належному вигляді під час спеки – таким було головне питання на засідання громадської колегії при міськвиконкомі

Зокрема, учасники зібрання пропонували комунальникам не скошувати траву надто низько. До того ж, Полтава потребує суттєвого збільшення кількості дерев, аби за рівнем озеленення бути справжнім європейським містом.

5 серпня 2010, 17:58

Сьогодні вдова ветерана Великої Вітчизняної війни від представників Київської районної у місті Полтава ради отримала нову газову плиту

Як зазначають посадовці, повага та забезпеченість ветеранів завжди була одним із пріоритетів у роботі органів місцевої влади. Нагадаємо, Верховна Рада України 2010 рік проголосила роком ветерана Великої Вітчизняної війни.

5 серпня 2010, 17:58

Досвід показує: відділ звернень громадян при Полтавському міськвиконкомі працює безперебійно

Найбільше полтавців звертаються до його допомоги у вирішенні питань житлово-комунальних. У ході виконання робіт об'єднують свої сили усі інстанції: від міського голови до працівників ГЖЕДів.

5 серпня 2010, 18:00