Архів новин за 4.08.2010

В одному із попередніх випусків новин ми вже зверталися до теми нового Закону «Про вибори до міських рад та про вибори міського голови»

Своїми думками з цього приводу та планами на майбутні вибори в жовтні поділилися представники деяких політичних сил нашого міста та кілька потенційних кандидатів на пост мера. Наші журналісти продовжили своє дослідження із цього питання. У наступному сюжеті ви маєте змогу дізнатися точки зору інших політичних осередків Полтави на цю тему, відповіли на наші питання й імовірні кандидати на пост міського голови.

4 серпня 2010, 17:32

Аномальна спека продовжує крокувати Україною

За твердженням начальника Українського Гідрометеорологічного центру Миколи Кульбіди, ще мінімум десять днів у більшості регіонів України, в тому числі – й на Полтавщині, триватиме дуже сильна спека – до 40-42 градусів вище нуля. Більше знають наші журналісти.

4 серпня 2010, 17:56

У першому півріччі 2010 року кількість неповнолітніх наркозалежних скоротилася на 27%

А як повідомляє Департамент по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, в Україні за результатами першого півріччя 2010 року кількість неповнолітніх наркозалежних скоротилася на 27%. За словами голови Департаменту Геннадія Лісконога, усього на обліку нині знаходиться майже 2 з половиною тисячі наркозалежних підлітків. Для порівняння: у минулому році ця цифра становила 3300.

Яка ситуація неповнолітніми наркозалежними у Полтаві, дізнавалися наші журналісти.

4 серпня 2010, 18:01

На Полтавщині триває операція «Мак-2010»

У рамках заходу працівники різних підрозділів Головного управління МВС Полтавщини виявляють факти вирощування та незаконного обігу наркотичних рослин на території області. Станом на 30 липня вже зафіксовано 40 подібних випадків. Зокрема, працівники Державтоінспекції час від часу виявляють факти перевезення наркозілля. Про один з таких – далі у сюжеті.

4 серпня 2010, 18:02

У Полтаві відремонтовано іще один дитячий садок

У навчальному закладі №13 «Сонечко» обнОви: нові меблі, посуд, а також змінена частина огорожі та сантехніка. Малечу, їх батьків та колектив садочка із такої нагоди вітали представники міської та районної влад, а також відділ освіти міськвиконкому.

4 серпня 2010, 18:12

Нещодавно створений проект податкового кодексу, що наробив багато шуму, зараз - на стадії обговорення

Тільки депутатами внесено 500 поправок і зауважень. Президентом та прем'єр-міністром він направлений на доопрацювання. В усіх обласних центрах наразі проходять круглі столи та обговорення змін у системі оподатування, і Полтава - не вийняток.

4 серпня 2010, 18:12

Ті, хто має значні статки, - хай платить по всім рахункам, а тому, чиї доходи невеликі, допоможе держава

Механізм отримання субсидій на комунальні платежі віднедавна значно спрощено. Про нову схему пільг розповідали заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Коваль та начальник головного управління праці і соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

4 серпня 2010, 18:16

Контейнерні майданчики - річ для міста корисна, бо ж розташовані вони у кожному районі Полтави

Проте, часто мешканці не переобтяжують себе зайвими рухами, замість контейнера лишаючи непотріб просто на майданчику. Черговий такий факт інспекторами по контролю за благоустроєм міста зафіксовано по вул. Карла Лібкнехта.

4 серпня 2010, 18:25

Місяць живуть без водопостачання мешканці будинку № 21 по вулиці Пушкіна

Кілька тижнів тому вийшла з ладу внутрішньобудинкова водопровідна мережа. Уся справа в тім, що вода до означеного будинку подається через сусідній, 23-й, а труби прокладені ... під квартирами 1 поверху. Через це тривалий термін мешканці 21-го ходять по воду до сусідніх будинків.

4 серпня 2010, 18:25