Архів новин за 31.08.2010

В рамках робочої поїздки наше місто сьогодні відвідало одразу два замміністра – праці та соціального захисту населення і житлово-комунального господарства

Мета візиту до обласного центру – робота управлінь соцзахисту у питанні надання житлових субсидій і ознайомлення з роботою районного терцентру.

31 серпня 2010, 17:43

У першу неділю вересня святкуватиме День підприємця і фірма «Заря»

Вже більш 10-ти років вона пропонує свої вироби на м'ясному ринку. Її фахівці запевняють: роблять все, аби вдовольнити потреби свого споживача. Побували у цеху виробника і дізналися більше про виробництво ковбасних виробів та м'ясних делікатесів й наші журналісти.

31 серпня 2010, 17:45

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця

Підприємницька діяльність – дуже нелегка справа, говорять самі підприємці, адже під час своєї роботи вони зустрічаються як з позитивними моментами, так і негативними. А підприємці нашого міста, вважає Полтавський міський голова Андрій Матковський, особливо заслуговують на увагу. Адже турбуються вони не тільки про своє благополуччя, а й своєю працею допомагають розвивати інфраструктуру нашого міста. Саме тому мер міста особисто приїхав поздоровити з Днем підприємця усіх присутніх на урочистостях, які пройшли з цього приводу у Галереї мистецтв.

31 серпня 2010, 17:50

Політична партія «Фронт змін» на майбутніх виборах до місцевих рад висуватиме своїх кандидатів на всіх рівнях

Це стало можливим завдяки відміні поправки до Закону про місцеві вибори, яка обмежувала участь у виборчому процесі тих політичних партій, які зареєструвались менш ніж за 365 днів до дати проведення виборів.

Про це говорили учасники конференції Полтавського обласного осередку політичної партії «Фронт змін».

31 серпня 2010, 17:55

У Полтаві пізно ввечері 30 серпня сталося незвичне ДТП

На розі вулиць Артема та Шевченко не розминулися вазівська «дванадцятка» та... машина швидкої медичної допомоги. Зіткнення не обійшлося без постраждалих, причому, непереливки було як пасажирам та водіям транспортних засобів, так і... мешканцям розташованого на розі вулиць будинку.

31 серпня 2010, 17:57

Технологічне обладнання полтавських котелень готове до опалювального сезону на 97%

Підготовчі роботи наразі тривають повним ходом. Керівництво ж обласного виробничого підприємства «Полтаватеплоенерго» запевняє: з 15 жовтня будуть готові подавати тепло до осель полтавців. Найбільшою ж проблемою комунальники вважають суттєву заборгованість городян за спожиті послуги. Та з боржниками віднедавна діють жорсткіше.

31 серпня 2010, 17:58

Квіти у передсвяткові дні подорожчали на половину

В останній день літа батьки завершують всі приготування свого чада до школи. Окрім придбання шкільної форми, необхідно канцелярського обладнання і проходження медогляду потрібно придбати і букет квітів для вчителя. Тож на квіткових ринках міста нині гаряче. Тут батьки учнів намагаються купити «пристойний» букет квітів подешевше, а продавчині – отримати більше виторгу. Цінові квіткові тенденції у переддень свята першого дзвоника відслідковували Крістіна Криженко та Євген Серба.

31 серпня 2010, 18:00

В рамках акції «Добрі справи» дві полтавські спеціалізовані школи отримали мультимедійні проектори

«Добрі справи» – програма, що діє у Полтаві не один рік. Традиційним її етапом є щорічні зустрічі представників Ради підприємців міста зі школярами. От і цьогоріч, напередодні 1 вересня, бізнесмени побували у кількох навчальних закладах, і завітали туди, звісно ж, не з порожніми руками.

31 серпня 2010, 18:06

Полтавський університет економіки й торгівлі нині також посвячував новачків до лав своєї дружньої родини

Виш понад 50 років тримає високу планку та пропонує не лише якісне навчання, а й відповідне дозвілля та чи не єдиний, який забезпечує своїх викладачів житлом.

31 серпня 2010, 18:07

Лише Співоче поле здатне вмістити таку кількість першокурсників, які вступили до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Більше тисячі восьмиста молодих людей сьогодні отримали з рук почесник гостей та ректора університету символічні атрибути студентського життя. А вже з 1 вересня вони розпочнуть відвідувати лекції, вчитися та відповідати на практичні питання науково-педагогічного колективу одного з найпопулярніших за підсумками вступної кампанії вишів Полтавщини. Побувала на посвяті першокурсників і наша знімальна група.

31 серпня 2010, 18:09