Архів новин за 30.08.2010

29 серпня Православна Церква відзначила Третій Спас

Цього дня традиційно проводилися ярмарки, де торгували полотнами. До цієї дати приурочували й дожинки та посів озимої. Віншували цього дня Христа й в Полтаві. Митрополит Полтавський та Миргородський Филип відправив урочисту службу у Спаській церкві в Полтаві. Свято зібрало сотні мирян, які пройшли святковим хресним ходом, прославляючи Спасителя.

30 серпня 2010, 18:06

Незвичний бізнес-захід відбувся у Галереї мистецтв

Обійшлося без тренінгів та довгих розмов на підприємницьку тематику. Все тому, що учасниками конкурсу малюнків «Я – майбутній бізнесмен», організованого радою підприємців Полтави спільно з міським центром соцслужб для сім'ї, дітей та молоді, були діти. А от серед переможців заходу переважно – дівчатка.

30 серпня 2010, 18:09

Полтавський квас по праву визнаний експертами одним з найкращих в Україні

Знаний його виробник – завод «Світанок» – підприємство з давніми традиціями, яке може похвалитися і використанням натуральної сировини, і застосуванням сучасного обладнання. Про здобутки закритого акціонерного товариства та про плани на майбутнє – у наступному сюжеті.

30 серпня 2010, 18:10

Полтавський м'ясокомбінат продовжує заохочувати своїх постійних покупців цікавими та корисними призами

І вчергове за допомогою генерального партнера акції, науково-виробничого об'єднання «Промелектроніка», відбувся розіграш цінних призів. Шанувальники продукції м'ясокомбінату серед іншого стали власниками новеньких електром'ясорубок, мікрохвильових печей, аерогрилей та навіть холодильника. Свої подарунки представили й партнери розіграшу: компанія «Час живої води» – 10 комплектів питної води для дому та офису та путівку «Уікенд у Європі» від турагентства «Листопад».

30 серпня 2010, 18:12

З 1 по 3 жовтня у Полтаві пройде Перший обласний фестиваль документального кіно

Його основна мета – привернути увагу до розвитку полтавської документалістики. Більше про ідею заходу, склад журі та вимоги до конкурсантів у директора фесту «Полтава-док» Олександра Калашника дізнавались наші журналісти.

30 серпня 2010, 18:15

Напередодні Дня знань Благодійний фонд «Жіноча рада» вже традиційно зібрав близько ста дітей пільгових категорій, аби привітати їх з майбутнім святом

Діти з сімей, які перебувають під соціальним супроводом, малеча з багатодітних та малозабезпечених родин, діти з особливими потребами та ті, хто знаходиться під опікою, – усіх їх сьогодні запросили на соціально-мистецьке свято «Незвичайна мандрівка до Королівства Знань» та вручили подарунки до нового навчального року. Більше знає Руслан Гунько.

30 серпня 2010, 18:16

Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» запрошує людей обирати кандидатів в депутати до Київської районної в місті Полтаві ради

Не за горами вибори до місцевих рад по всій Україні, й всеукраїнські партії, які будуть брати у них участь, вже починають формувати свої списки кандидатів у депутати. Тим часом за ініціативи лідера партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко у всіх регіонах країни відбувається праймеріз серед населення. Не став вийнятком і Київський район міста Полтави. Тут партійний актив не тільки розпитує мешканців про довіру до кандидатів, але й питає порад, щоб якісно покращити свої кандидатські списки.

30 серпня 2010, 18:21

За лічені дні розпочнеться новий навчальний рік

Школярі зустрінуться з однокласниками та вчителями, щоб продовжити свій шлях до країни знань. А от вже за кілька десятиліть більшість тих же учнів згадуватимуть свої шкільні роки та особливо пам'ятатимуть вчителів, які дали їм шлях в доросле життя та допомагали у навчанні. Саме таким вчителем, на переконання її випускників, є Віра Кочеткова. Її з 90-річним ювілеєм привітали її ж випускники різних років. Як це було, бачили й наші журналісти.

30 серпня 2010, 18:24

Всі учні 2-11 класів будуть зараховані до навчальних закладів навіть за відсутності медогляду

Згідно з відповідним наказом Кабміну, всі школярі разом із батьками упродовж літа мали пройти медогляди у поліклініці за місцем реєстрації. Тим, хто не встиг з тих чи інших причин відвідати лікаря, хвилюватися не слід – дитина буде зарахована до наступного класу, втім, кажуть освітяни, за певних умов...

30 серпня 2010, 18:25

Три догани і одне попередження – такі результати незадовільної співпраці одного з ГЖЕДів міста з мешканцями

Люди отримувати відписки, а не відповіді на питання, з яким звертались. На переконання міського голови, найближчим часом зміни мають відбутися у самій системі житлово-комунального господарства міста, зокрема, за рахунок обігових коштів планується підвищити заробітну платню всім без виключення двірникам. Детальніше про питання, що розглядались на апаратній нараді у міськвиконкомі, – в наступному матеріалі.

30 серпня 2010, 18:27