Архів новин за 3.08.2010

В Головному управлінні МВС України в Полтавській області сьогодні відбувся брифінг, присвячений участі неповнолітніх у криміногенній обстановці області

Журналістам відповіли на всі питання, пов'язані із дітьми, які з тих чи інших причин знаходяться на обліку в Головному управлінні міліції у справах дітей, а також про види відповідальності для дорослих, які свідомо втягують дітлахів у злочинну або неправомірну діяльність.

3 серпня 2010, 12:05

В Полтаві визначили лауреатів премії імені Самійла Величка

З 2003 року за величезний внесок у розвиток історичного, літературного та мистецького надбання Полтавщини у нашому місті присуджується щорічна премія імені Самійла Величка. Сьогодні на засіданні жюрі було визначено її цьогорічних лауреатів, нагородження яких відбудеть 24 серпня на День Незалежності. Подробиці – в нашому наступному сюжеті.

3 серпня 2010, 17:10

Спільні навчання служби пожежної безпеки органів внутрішніх справ Полтавщини та Міністерства надзвичайних ситуацій області влаштували на базі медичного закладу

Рятувальники разом із міліціонерами відпрацювали ситуацію раптової пожежі у приміщенні лікарні. Більше – в нашому наступному матеріалі.

3 серпня 2010, 17:10

В області триває операція «Мак 2010»

У її ході правоохоронці цілодобово відпрацьовують вулиці, ринки, автовокзали, залізничні станції та дороги із метою виявити і знищити нелегальне вирощування та розповсюдження наркотичних рослин. Про деякі результати цієї операції – в наших наступних сюжетах.

3 серпня 2010, 17:11

Навіть натуральні продукти приховують небезпеку для здоров'я

Більшість продуктів, які реалізуються на ринку та в супермаркетах і які ми вважаємо натуральними, забруднені небезпечними для здоров'я людини хімікатами. Такий висновок зробив центр екологічної безпеки споживача «Екостандарт». Добрива, стимулятори росту, засоби захисту і препарати, що продовжуть термін зберігання, роблять шкідливими навіть натуральні продукти. Фахівці пропонують альтернативу інтенсивним технологіям – екологічні, які передбачають відмову від хімії та застосування тільки біологічних методів вирощування рослин та тварин. Олена Ляшенко про це знає більше.

3 серпня 2010, 17:13

Дитячо-юнацька спортивна школа № 5 – місце, де у Полтаві кують майбутніх чемпіонів з легкої атлетики

Та повноцінний навчально-тренувальний процес неможливий без нормальних умов та матеріально-технічної бази. Проте, керівництво школи переконує: завдяки підтримці міської влади заклад своєчасно ремонтується та забезпечений усім необхідним. Це, у свою чергу, дозволяє тренерському складу готувати чемпіонів першостей різних рівнів.

3 серпня 2010, 17:14

«Лікарня, доброзичлива до дитини» – міський клінічний пологовий будинок порадує мам та немовлят комфортом та затишком

Другий поверх пологового блоку уже чекає на своїх пацієнтів. Про нові умови в улюбленому будинку лелеки – у сюжеті Олени Ляшенко.

3 серпня 2010, 18:12