Архів новин за 26.08.2010

У дитячому оздоровчому позаміському таборі відпочинку «Супутник» закрили останню цьогоріч, четверту зміну

Упродовж літа в таборі оздоровилося 1029 дітлахів, у тому числі – 70 сиріт. Якісна кухня та величезне різноманіття цікавих заходів і спортивних змагань зустрічали дітлахів. Єдине побажання, яке висловили усі табористи: «Продовжити табірну зміну». Як саме відпочивали упродовж літа у «Супутнику» маленькі полтавці, в нашому наступному сюжеті.

26 серпня 2010, 16:52

У цьому році остаточно затвердили рішення про необхідність реєстрації мототранспорту об'ємом двигуна до 50 см кубічних

У зв'язку із тим, що власне реєстрацію почали із невеликим запізненням, термін реєстрації скутерів та мопедів продовжено до 1 листопада поточного року. Реєстрацію може пройти кожен бажаючий. Для цього потрібно лише підготувати необхідний пакет документів. Наші журналісти знають, як саме проходитиме процес реєстрації в Полтаві.

26 серпня 2010, 16:56

У майже 20-ти навчальних закладах Полтави тривають ремонти дахів

Нинішня тепла пора для вихованців дошкільних навчальних закладів міста – час для прогулянок на літніх майданчиках. Доки малеча бавиться на свіжому повітрі, у майже 20-ти навчальних закладах тривають ремонти дахів. Один із них – у дитсадку №77 «Джерельце». Ознайомився з роботою закладу і перевірив виконаний об'єм робіт тут під час робочої поїздки й міський голова Андрій Матковський.

26 серпня 2010, 16:57

Майже 12 тисяч маленьких мешканців Полтавщини цьогоріч вперше сядуть за шкільні парти

За прогнозованими показниками, у наступному навчальному році загальна чисельність учнівського контингенту зменшиться приблизно на 5800 дітей. Як наслідок – частина навчальних закладів буде ліквідована або реорганізована.

Про ці та інші питання йшлося на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації.

26 серпня 2010, 17:00

Із початку року комунальники міста ліквідували 1200 аварійних дерев

Полтава здавна має славу одного з найзеленіших міст України. Втім, говорять фахівці, аби підтримувати зелені легені міста у належному стані, слід не тільки поповнювати парки новими саджанцями, але й ліквідовувати аварійні дерева. Роботу бригади, яка цим займається, сьогодні бачили й наші журналісти.

26 серпня 2010, 17:01

Із водогоном незабаром будуть жителі селища Івонченці

Його будівництво нещодавно розпочато, і мешканці першої вулиці, де він з'явився, – Агрономічної – зможуть підвести воду до своїх осель уже у вересні.

26 серпня 2010, 17:02

Майже 400 років тому Галілео Галілей представив сенаторам Венеції 8-кратний телескоп

25 червня 1609 року свій день народження відсвяткував прилад, що наблизив до людей небо із його світилами, дозволив зрозуміти деякі таємниці космосу та допоміг збагнути, що Земля – планета, яка разом із іншим обертається навколо Сонця, а не навпаки.

26 серпня 2010, 17:12