Архів новин за 25.08.2010

Урочистості, які пройшли у місті з нагоди найбільшого державного свята – Дня незалежності, закінчилися того дня на Співочому полі імені Марусі Чурай

Тут на глядачів чекав загальноміський концерт за участю провідних полтавських виконавців та колективів. У вир піднесеного та трішечки пафосного настрою потрапили й Віталій Улибін та Євген Серба.

25 серпня 2010, 18:10

У приміщенні Полтавського будинку культури залізничників посмертно розпочала свою роботу виставка творчих робіт майстра-віртуоза з різьби по дереву Жана Радіонова

Основний акцент творчості майстра – відродження національної свідомості українського народу. Символічні зображення комунізму, демократії та соціалізму примушують кожного відвідувача виставки переосмислити усталені погляди на життя та державний стрій.

25 серпня 2010, 18:15

У Полтаві з нагоди святкування Дня Незалежності розгорнуло свої намети вже традиційне містечко майстрів

Кожен бажаючий міг представити тут власні витвори мистецтва. Містечко майстрів, що на Жовтневій, у такі дні може конкурувати з Київським узвозом, адже пропонує найрізноманітніші поробки. Спілкувалися з хендмейдерами та покупцями і журналісти нашого каналу.

25 серпня 2010, 18:16

У приміщенні Полтавської Галереї мистецтв генеральний директор Полтавського земляцтва Микола Біденко вручив нашому місту перший у світі найповніший збірник творів нашого земляка Миколи Гоголя

Збірник, що складається з 17 томів, побачив світ за ініціативи та коштом самого земляцтва та налічує усього одну тисячу примірників. Мали нагоду погортати сторінки історії життя та творів відомого письменника й наші журналісти.

25 серпня 2010, 18:19

Не перший рік вечорами кожних вихідних у Копусному парку люди поважного віку влаштовують танцювальні зібрання

Нині духовий оркестр «Полтава», який акомпонує відпочиваючим, у відпустці, втім, переконують активісти клубу «Ретро», які є ініціатором подібних зустрічей, – це не привід для танцювальної перерви. Спілкувалась з танцюючими і наша знімальна група.

25 серпня 2010, 18:21

Напередодні Дня Незалежності Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Благодійним фондом «Жіноча рада» в одному з кафе міста провели святкову зустріч для дітей п

Більше ста дітей смакували солодощі, грали в ігри, дивилися концертну програму, в якій активну участь брали й ростові ляльки у національних костюмах.

25 серпня 2010, 18:24

19 років тому 24 серпня 1991 року на світі з'явилася ще одна суверенна держава - Україна

Її громада впродовж усієї своєї історії боролася за незалежність. Тепер сини та доньки України мають можливість самі вершити свою долю, вільно думати та говорити. А головне те, що вони не забувають своїх героїв, які боролися за волю українського народу впродовж всього свого життя. На святковому покладанні квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку побувала й наша знімальна група.

25 серпня 2010, 18:26

Міська програма «Місто без околиць» 4-й рік діє в Полтаві

У її рамках не тільки рухається однойменний пільговий транспорт, але і будуються у віддалених мікрорайонах Полтави амбулаторії сімейної медицини. Серед відкритих останніми роками – амбулаторії у селищах Вороніно, на Крутому Березі та Ліску. Сьогодні перевіряв роботу останньої міський голова Андрій Матковський.

25 серпня 2010, 18:29