Архів новин за 21.08.2010

Напередодні річниці Незалежності у Полтаві відбувається чимало мистецьких заходів

Цього разу Галеря мистецтв гостинно відкрила двері для молодих митців з Іванофранківщини. І їх творчість викликала хвилю схвалень і позитиву у присутніх на відкритті. Побувати там і наші журналісти.

21 серпня 2010, 17:13

Влітку особливого піку досягає тваринний травматизм

А отже додається роботи ветеринарним лікарям. Життя кожної собаки чи кішки для цих спеціалістів завжди переважає на терезах перед усіма іншими проблемами. На думку одного із представників цієї професії, піклування про братів наших менших наш прямий обов'язок. Віталій Улибін та Олександр Мостовий знають як борються лікарі за життя домашніх улюбленців.

21 серпня 2010, 17:14

Хто ж із жителів нашої країни не пам'ятає одну із вічних машин – славетний «Запорожець»

А хто ж із сучасних автомобілістів не мріє про сучасний кадилак? Що ж робити, коли грошей обмаль, а хочеться чогось дуже сучасного? Відповідь знають полтавські любителі вітчизняних автівок. Детальніше – у нашому наступному сюжеті.

21 серпня 2010, 17:15

Нещодавно містом почали ширитися хвилювання батьків майбутніх першокласників

Бо ж одна з громадських організацій, котра напередодні 1 вересня видає батькам подарункові набори, вимагає надати довідку, що їх дитина дійсно є учнем 1 класу. Прокоментувала ситуацію нашій знімальній групі директор загальноосвітньої школи № 27 Людмила Заєць.

21 серпня 2010, 17:17

Для них цьогорічний День Незалежності – подвійне свято

Адже ці юнаки та дівчата народилися саме цієї пори 16 років тому, а значить, цьогоріч стають на шлях дорослого життя - отримують паспорти громадян України. Чимало таких юнаків мешкає і у Київському районі Полтави. 20 серпня шести з них головний документ вручив особисто керманич району Віктор Човновий.

21 серпня 2010, 17:19

Комунальники мають стати лікарями житлово-комунальної сфери

Міський голова переконаний, що працівники ГЖЕДів повинні змінити принципи співпраці з громадою. На думку очільника, саме тоді можна буде отримати бажаний результат – схвальні відгуки полтавців. Про те, що має змінитись у сфері житлово-комунального господарства говорили на робочій нараді у міськвиконкомі.

21 серпня 2010, 17:38

На Полтавщині в першому півріччі відбулося одне з найбільших в Україні зростань заробітної плати - на 12%

На більш ніж 30% зменшилася заборгованість із виплати зарплат на підприємствах області в порівнянні з березнем 2010 року. Про ці та інші надбання йшлось на прес-конферерції голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка.

21 серпня 2010, 17:52