Архів новин за 20.08.2010

Упродовж останніх місяців жителі Східної Європи потерпали від немилосердної спеки, викликаної, за словами синоптиків, Сибірським антициклоном

Останніми днями температурний режим став значно м'якшим. Та проблем менше не стало. Наші кореспонденти дізнавалися, яких наслідків слід очікувати людям із хронічними захворюваннями під час різких перепадів температур.

20 серпня 2010, 16:57

Щодня в Полтавському міськвиконкомі реєструють чимало звернень від громадян стосовно проблем у житлово-комунальному секторі

Зокрема, надходять вони і з приводу неремонтованих під'їздів: за 1 півріччя надійшло 32 таких звернення. Зараз на всіх 3 десятках об'єктів, переконує міський голова Полтави Андрій Матковський, завершуються ремонтні роботи. А сам мер час від часу особисто контролює їх хід. Один з останніх об'єктів, де побував керманич міста, – багатоповерхівка по вулиці Київського Шосе, 44.

20 серпня 2010, 17:00

Наближається час осіннього призову новобранців до лав української армії

Уже зараз розпочато призовну кампанію, а точніше активно проводяться медичні огляди майбутніх призовників. Для того щоб обмінятися досвідом роботи, в Полтавському обласному віськкоматі зустрілися представники військкоматів усіх регіонів. Які саме питання осіннього призову 2010 розглядалися під час зборів, дізнайтеся у нашому наступному сюжеті.

20 серпня 2010, 17:01

В рамках співпраці України і Росії триває робота по пошуку учасників бойових дій в Афганістані та Великій Вітчизняній війні

За минулий рік в Україні своїх героїв знайшло близько 150-ти медалей. У п'ятницю отримав свій Орден Червоної Зірки з рук аташе Посольства Російської Федерації в Україні Сергія Ігнатенка і мера Полтави Андрія Матковського афганець Василь Таран.

20 серпня 2010, 17:03

У приміщенні Полтавської галереї мистецтв відкрилася персональна виставка творів живопису та графіки відомого художника, нашого земляка Андрія Гети

За свої 84 роки майстер побував у багатьох країнах Європи, але завжди в його творах передувала тематика рідної Полтавщини. Саме тому його заповітною мрією було показати свої картини землякам полтавцям. Більше знає Руслан Гунько.

20 серпня 2010, 17:11

Більше 680-ти мільйонів гривень до держскарбниці за поточний рік перерахували Полтавські митники

Збільшення надходжень на майже 40% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року пов'язують з вжитими заходами. Більше про них на своїй прес-конференції говорили керманичі Полтавської митниці.

20 серпня 2010, 17:15

В Україні триває обговорення проекту нового Податкового кодексу і на даний момент вже є певні результати

Наразі підприємцями з усієї країни надіслано вже більше 5000 пропозицій і змін до нового документу. Якщо прийняти до уваги, що проект займає 496 сторінки, то виходить приблизно по 10 поправок на сторінку. Не стоять осторонь й полтавські підприємці.

20 серпня 2010, 17:52

Поки комунальники готуються до нового навчального року з точки зору безпеки для учнівської молоді, освітяни продовжують підготовку самих навчальних закладів

Вже повністю завершений ремонт класних та групових приміщень у всіх школах міста, а спортивні та актові зали вже чекають на учнів. У загальноосвітній школі №2 наразі триває довгоочікуваний ремонт покрівлі, за яким спостерігали і наші журналісти.

20 серпня 2010, 17:54

Полтавські дороги нині отримують друге дихання

На вулицях міста ремонтується дорожнє покриття на аварійних відрізках і оновлюється дорожня розмітка. Комунальники дбають і про безпеку дітей – оновлюють так звану «зебру» біля навчальних закладів міста.

20 серпня 2010, 17:55

На сьогодні покладено понад 86 тисяч метрів квадратних нового асфальтного покриття

У Полтаві триває ремонт автомобільних доріг. Перший заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Андрій Лямін наводить цифри: на сьогодні покладено понад 86 тис. кв. м нового асфальтного покриття. На бій з дефектами доріг, говорить посадовець, спрямовано близько 100 робітників, які працюють майже без вихідних.

20 серпня 2010, 17:56