Архів новин за 2.08.2010

Одне із найулюбленіших місць відпочинку полтавців – пляж на Дублянщині – у суботу розчистили представники кількох громадських організацій

За допомогою звичних засобів та інструментів, пригнавши машину, через кілька годин вони навели лад там, де були гори сміття, сподіваючись, що їх ідею підтримають відпочивальники.

2 серпня 2010, 13:42

2 серпня православна спільнота відзначає день пророка Іллі – одного з найшанованіших святих Старого Заповіту

З цим святом у народі пов'язано чимало вірувань. Зокрема, люди певні: святий вІдає природними стихіями – дощем, грозою, тож саме до нього по допомогу звертаються селяни під час посушливих днів. Так само, у народі побутує думка, що після 2 серпня не можна купатися у річках, адже «Ілля воду остудив». Про шанованого у православ'ї пророка наші кореспонденти спілкувалися з ключарЕм храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Сергієм Касьяненком.

2 серпня 2010, 16:45

Літо – традиційний час затишшя у навчально-виховному процесі

Проте, дозвілля полтавських дітлахів та юнацтва незмінно залишається насиченим. Зокрема, при міському центрі дитячо-юнацьких клубів мало не щотижня – черговий тематичний захід. На одному з таких, в обласному дитячому притулку «Любисток», побували і представники нашої телестудії.

2 серпня 2010, 16:47

80-річний ювілей святкують 2 серпня повітряно-десантні війська

У Полтаві ця подія перетворилася на дійство, що об'єднало десантників-ветеранів та курсантів, бувалих вояк і просто тих, для кого ПДВ – улюблена стихія. Олена Ляшенко із подробицями – у наступному сюжеті.

2 серпня 2010, 16:52

Більше 5 тисяч батьків «забули» зареєструвати своїх новонароджених дітей

Саме стільки протоколів про порушення терміну реєстрації новонароджених склали органи РАЦС з початку 2010 року. Така цифра – це більше 2% від загальної кількості зареєстрованих дітей. Як намагаються піднімати сумління новоспечених полтавських батьків у відділі РАЦС, дізнавалась Крістіна Криженко.

2 серпня 2010, 16:55

Кабмін пропонує з 1 січня 2011 стягувати пеню з населення за несвоєчасне внесення квартплати і житлово-комунальні послуги

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді з 1 січня 2011 року стягувати пеню з населення за несвоєчасне внесення квартплати і житлово-комунальні послуги. Як відносяться до запропонованого законопроекту полтавці і яка нині в нашому місті ситуація із виплатою боргів в житлово-комунальній сфері, дізнавались наші журналісти.

2 серпня 2010, 17:02

На дахах полтавських будинків триває ремонт

Як і обіцяли фахівці міського управління житлово-комунального господарства, нині у полтавських будинках триває ремонт дахів. Першочергово, говорять спеціалісти, обирають найаварійніші, працюють там, де із збереженням цілісності стелі верхніх поверхів не справляється поточний ремонт. З даху будинку по вулиці Артема,13 – наш наступний матеріал.

2 серпня 2010, 17:04

Чисто не там, де прибирають, а там, де стежать за порядком

2006 року, коли було запроваджено контейнерну систему вивозу сміття, майже ніхто не вірив, що вона буде дієвою у справі наведення ладу в Полтаві. Майже за чотири роки відповідні служби констатують: ситуація-таки покращилася. Але проблема несумлінних людей, які викидають сміття там, де не слід, залишилася. Як її вирішити – обговорювали у понеділок на черговій апаратній нараді в міськвиконкомі.

2 серпня 2010, 17:10