Архів новин за 19.08.2010

19 серпня православне християнство відзначає Преображення Господнє або Яблучний Спас

За давньою традицією, цього дня люди йдуть до церкви, аби освятити дари природи, а особливо - яблука. Як відзначають свято полтавські віряни, бачили наші кореспонденти.

19 серпня 2010, 17:55

В Полтаві відкрилася виставка полтавського майстра Вадима Обертаса під назвою «Нащадки славних козаків»

У приміщенні літературно-меморіального музею Івана Котляревського розпочала свою роботу виставка полтавського майстра Вадима Обертаса під назвою «Нащадки славних козаків». Вражаюча схожість речей, виготовлених майстром, з їх історичними еквівалентами приковують да себе увагу істориків та просто любителів старовини. Відвідали виставку й Віталій Улибін та Дмитро Ейбатов.

19 серпня 2010, 17:58

В Полтаві працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків вилучили з вільного продажу пігулки для схуднення «Ліда»

В Полтаві працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків вилучили з вільного продажу пігулки для схуднення «Ліда», до складу яких входить сильнодіюча психотропна речовина сибутрамін. Згідно із наказом МОЗ від 15.04.2010, в Україні заборонено реалізацію товарів, до складу яких входить дана речовина. Яким саме небезпекам піддавали себе люди, які вживали цей препарат, та чи вартий результат, який досягався такою ціною, в нашому наступному сюжеті.

19 серпня 2010, 18:02

Заборгованість із заробітної плати у Полтаві поступово зменшується

Зокрема, станом на 1 серпня, порівняно з ситуацією місяць тому, борги підприємств перед власними працівниками стали менше на понад 12%. Такі цифри навели на черговому засіданні профільної комісії у Полтавському міськвиконкомі.

19 серпня 2010, 18:05

Інспекція по контролю за благоустроєм продовжує свої рейди вулицями міста

На меті – знайти та виправити порушення. Цього разу увагу інспекторів привернула одна із будівель в самісінькому центрі міста. Мова йде про приміщення, яке знаходиться в оренді під кінотеатр імені Котляревського. Які саме претензії висувають до орендарів спеціалісти інспекції, знають наші журналісти.

19 серпня 2010, 18:07

Секретар міської ради Олександр Козуб дав доручення комунальникам полагодити турнікет, що завалився на шляхопроводі по вулиці Маршала Бірюзова

Ці роботи, звітує «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», вже виконані, проте, це – лише частина перетворення зовнішнього вигляду турнікету на краще.

19 серпня 2010, 18:10

Продовжується підготовка навчальних закладів Полтави до нового навчального року

Нині тут ремонти та робота по благоустрою тривають повним ходом, говорять освітяни. У гімназії №9 готовність закладів до прийому школярів сьогодні перевірив Полтавський міський голова Андрій Матковський.

19 серпня 2010, 18:19

У Полтави побільшало міст-побратимів

Нові американські друзі в обличчі президента інтернаціональної організації Sister Cities Джона Фрімана виразили сподівання на багаторічну плідну співпрацю в усіх сферах, а особливо – в освітянській. Більше знає Руслан Гунько.

19 серпня 2010, 18:25

За перше півріччя поточного року Полтава посіла перше місце в області за показником ефективності використання трудових ресурсів

Цей показник розраховується по відношенню до загальної чисельності населення. Про те, що вдалось виконати за І півріччя поточного року за Програмою економічного і соціального розвитку міста Полтава, говорили на черговому засіданні міськвиконкому.

19 серпня 2010, 18:27