Архів новин за 18.08.2010

У музеї Панаса Мирного відкрилася персональна виставка молодої полтавської художниці Юлії Легейди

Її картини знаходяться у приватних колекціях по всій Україні. Мисткиня у своїх роботах відображає емоції та почуття і, як говорить вона, квітує усією своєю душею. Подробиці – у нашому наступному сюжеті.

18 серпня 2010, 17:22

В Кременчуці відкрився другий в області автотрек для дітей

А працівники служб Державтоінспекції продовжують проводити заходи, за допомогою яких сподіваються підвищити культуру поведінки на дорогах України. Починати вивчати правила дорожнього руху, вважають інспектори, потрібно з дитинства. Саме для цього відкрили в області вже другий дитячий автомайданчик. Тут дітлахи можуть стати повноцінними учасниками дорожнього руху і на практиці перевірити досконалість своїх знань та умінь, набутих на уроках автосправи.

18 серпня 2010, 17:30

Вже незабаром всі члени багатодітних родин, яких нині в Полтаві нараховують 412, отримають офіційні документи

Раніше, аби мати певну пільгу, батькам багатодітних сімей доводилось оббивати породи багатьох інстанцій і приносити купу різноманітних довідок, аби засвідчити, що вони виховують трьох або більше дітей. Які документи слід підготувати, аби у відведений термін безкоштовно отримати посвідчення, дізнавались наші кореспонденти.

18 серпня 2010, 17:31

Фахівців нині турбує якість того дитячого взуття, яке продається на базарах

Не останнє місце у гардеробі будь-якої людини займає взуття. Проте, фахівців нині турбує якість того дитячого взуття, яке продається на базарах. Тут, кажуть вони, можна зіткнутися з цілим рядом порушень фіксації стопи. Більше про правильний підбір дитячого взуття на кожен день знають наші журналісти.

18 серпня 2010, 17:33

Зусиллями працівників комунального підприємства в Полтаві збережено квітники та зелені насадження

Екстримальна спека, що панує на теренах Східної Європи, практично на очах висушує зелені насадження, трав'яний покрив та стає згубною для квітів. Щоб вберегти зелень Полтави від немилосердного сонця, працівники комунального підприємства «Декоративні культури» щоранку та щовечора проводять полив понад 58-ми об'єктів квіткових та трав'яних клумб. Входять до цього переліку й парки міста. Віталій Улибін та Олександр Мостовий теж бачили процес поливу квітів у Корпусному парку.

18 серпня 2010, 17:35

Допомогти у розрахунках за борги може місцеве відділення банку часу

Повернення боргів населення підприємствам житлово-комунальної галузі було основним питанням на засіданні профільної робочої групи громадської колегії при Полтавському міськвиконкомі. Представники громадськості – з одного боку та комунальники – з іншого, вирішували, як змусити населення сплачувати за отримувані послуги, а підприємства – надавати такі послуги на високому рівні. Представники громадськості переконані: допомогти у розрахунках, у тому числі, може... місцеве відділення банку часу.

18 серпня 2010, 17:37

Кожній полтавській дорозі – європейський вигляд

Під таким девізом зараз працюють усі профільні комунальні служби. Як триває ремонт автошляхів обласного центру, глядачі нашого телеканалу мали змогу бачити у низці попередніх сюжетів, а от про те, як латають дороги у дворах багатоповерхівок, – у наступному матеріалі Олександра Круміна та Олександра Мостового.

18 серпня 2010, 17:38

Лише 2 дні автобус № 2 курсував за новим графіком – на вимогу мешканців вулиці Харчовиків зміни скасували

«Допоможіть повернути усе, як було!» – з таким проханням до телестудії звернулися мешканці мікрорайону, що по вул. Харчовиків. Стосувалося ж звернення зміни графіка та маршруту руху автобусу, що курсує означеною вулицею та авіамістечком. Відтепер, говорять представники ініціативної групи, тутешні мешканці ані розкладу точно не знають, ані взагалі сісти до пільгового автобусу не можуть.

18 серпня 2010, 17:39

Цьогорічний Сорочинський ярмарок присвятили ветеранам

Гостинно відчинив свої двері напередодні, однак, у середу отримав статус офіційно відкритого традиційний Національний Сорочинський ярмарок. Сьогодні завітав на торжище і Президент України Віктор Янукович.

Цьогоріч ярмаркуватимуть традиційно – до кінця тижня – 22 серпня. Сорочинський ярмарок-2010 присвятили ветеранам, а саме – 65-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній. Зі своїми враженнями із Сорочинець повернулись Крістіна Криженко та Євген Серба.

18 серпня 2010, 17:42