Архів новин за 17.08.2010

Спека змушує більшість людей ховатися під кондиціонери, вентилятори або ж просто у холодок

Сонце та підвищена температура повітря впливають на більшість систем людського організму. І в першу чергу – на видільну. Віталій Улибін та Євген Серба дізнавалися, чи виправдано та небезпечно користуватися антиперспірантами у спекотну пору і які можливі наслідки в результаті їх використання.

17 серпня 2010, 18:03

Нині у батьків школярів різних класів – активна підготовка до нового навчального року

Завдання номер один – підібрати шкільну форму, яка має відповідати ряду вимог. Головне, зазначають фахівці, це якість, батьки ж говорять – не останнє місце посідає і зручність у носінні та і сам фасон пошиву. Як радять спеціалісти підбирати шкільне вбрання, досліджували наші журналісти.

17 серпня 2010, 18:07

10% полтавських учнів ще не пройшли обов'язковий медогляд перед школою

Згідно з відповідною постановою Кабміну до початку нового навчального року учні повинні пройти обов'язкові медичні обстеження. Якщо раніше останнє проводилось у стінах рідної школи (тобто, медпункті закладу), то нині слід завітати до поліклініки за місцем проживання. Більше про прийом і інновації у роботі медиків дізнавались наші журналісти.

17 серпня 2010, 18:10

З 17 серпня почав свою роботу щорічний Національний Сорочинський ярмарок

На феєричне дійство з'їжджаються не лише купці й продавці з усіх куточків Україний, але й маса туристів. Їдуть і з Близького Зарубіжжя, і з Європи. Аби створити безпечні умови для громадян у селі Великі Сорочинці, до охорони приставлено більше двохсот працівників органів внутрішніх справ Полтавщини.

17 серпня 2010, 18:12

15-17 серпня оголошені черговими днями підвищеної пожежонебезпеки

Працівники МНС Полтави постіно проводять рейди-роз'яснення серед відпочивальників у лісосмугах та місцях деревонасаджень з правил безпеки та поведінки на природі. Вживають також і певних профілактичних заходів щодо любителів шашлику та багаття. Яким чином спеціалісти пожежної служби боряться з порушниками, знають наші кореспонденти.

17 серпня 2010, 18:13

Друга половина літа – час пожвавлення у сфері пасажирських перевезень

Адже у цей час громадяни активно їдуть хто на Південь, а хто й просто на заміські ділянки. Відтак, додається роботи і працівникам Державтоінспекції. Про те, як контролюється сфера пасажирських перевезень в області та які порушення тут найчастіше виявляють – у наступному сюжеті.

17 серпня 2010, 18:13

Триває сезон оренди житла студентами

І саме зараз так звана «гаряча пора» пошуку житла в оренду студентською молоддю, адже зовсім незабаром розпочнеться новий навчальний рік. Звичайно, найбажанішим є дешеве житло економ-класу. У вересні таке, фактично, знайти нереально, але, як дізналися наші журналісти, і в серпні дешеве житло – дефіцит. Більше – у наступному сюжеті.

17 серпня 2010, 18:15

Здорожчання газу на 50% викликало неабиякий резонанс у суспільстві

Проте, малозабезпечені родини мають право не сплачувати за комунальні послуги їх повну вартість, отримуючи субсидію. Для вирішення питання варто навідатися до управління праці та соцзахисту населення за місцем проживання. Простіше тим, хто вже на заслуженому відпочинку: їм пакет необхідних документів Пенсійний фонд розішле на домашні адреси.

17 серпня 2010, 18:18

Полтава – місто, у якому приємно жити

Причому, зі своєрідним девізом нашого міста погоджуються і численні закордонні гості. От і керівник делегації з Москви, котра днями відвідала обласний центр з метою обговорення інвестиційних проектів, бізнесмен Олег Гранкін не сумнівається: Полтава – місто справді європейське. Про інші враження бізнесменів – у сюжеті рубрики «Полтава очима гостей».

17 серпня 2010, 18:19