Архів новин за 16.08.2010

Свято води від «Полтававодоканалу» зібрало у неділю на Театральній площі сотні маленьких полтавців та їх батьків

Краплинка Капа та інші казкові герої проводили конкурси, вікторини та естафети, а найменші учасники свята забавлялися на водних атракціонах. Таким чином вже кілька років поспіль «Полтававодоканал» намагається прищепити своїм майбутнім дорослим споживачам повагу та бережливе ставлення до води.

16 серпня 2010, 15:05

Спека докучає високою температурою не тільки через зовнішній вплив, але й погіршує якість продуктів харчування

Спеціалісти наголошують: особливу увагу слід приділяти хлібобулочним виробам, адже за умов високої температури саме у білому хлібі розвивається картопляна хвороба. Про причини її виникнення та методи боротьби – у нашому наступному сюжеті.

16 серпня 2010, 15:34

Із власним куточком у Корпусному парку, облаштованим спеціально для відпочинку, за пару тижнів будуть полтавські пенсіонери

Роботи по розширенню місця для розваг уже тривають. Невдовзі тут зможе проводити своє дозвілля набагато більше людей.

16 серпня 2010, 15:40

Завершився ремонт автодороги по вулиці Калініна

У прямому сенсі останні штрихи у цій роботі – за дорожньою розміткою. Саме за цим заняттям і застав шляховиків під час прийому результатів роботи міський голова. Фінальні роботи на цьому відрізку дороги бачили й наші журналісти.

16 серпня 2010, 16:00

Третій день поспіль, починаючи з суботи, фахівці гідрометеорології фіксують суцільне помутніння повітря – імлу

Це явище, пояснюють, зумовлене тим, що нині йде активний вплив потужного антициклону. Такі надвисокі температури, як зараз, фахівці не фіксували, починаючи з 1887 року.

16 серпня 2010, 16:12

До кінця тижня комунальники мають вирішити питання чистоти на так званих «червоних лініях»

Закріплення і вчасне прибирання так званих «червоних ліній», введення в експлуатацію нової котельні – ці та інші комунальні питання, на думку представників міської влади, взагалі не мають виникати. Нині ж для комунальників завдання номер один – до кінця тижня знайти відповідальних за чистоту окремих територій в районах міста. Більше про питання, що розглядалися на апаратній нараді у міськвиконкомі, – у нашому наступному матеріалі.

16 серпня 2010, 16:15

Із кожним днем літа, що вже добігає кінця, посилюються роботи по підготовці міста до зимового періоду

З цією метою проводяться капремонти систем водопостачання, каналізації й опалення житлових будинків. Однією із таких стала й багатоповерхівка по вулиці Комісарівській, 12. Міський голова побував тут, аби перевірити обсяг виконаних роботи. Бачили їх й Віталій Улибін та Євген Серба.

16 серпня 2010, 16:24

Починаючи з 2008 року в Україні стартував проект ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Серед інших, після проведення відповідного конкурсу, в рамках цієї програми працює і 8 районів Полтавщини. Про напрацювання, складності, з якими зіткнулися в процесі роботи, та плани на майбутнє говорили на засіданні обласної координаційної ради.

16 серпня 2010, 16:35