Архів новин за 14.08.2010

14 серпня Православна церква вшановує пам’ять святих Маккавейських мучеників, у народі ж цей день називають Маковія або медовим Спасом

У храмі сьогодні освячується мед, а господині печуть коржики із маком. Окрім того, цього дня починається один із найсуворіших постів - Успенський.

14 серпня 2010, 15:42

Майже 10 частина шлюбів, що укладаються в Полтаві, – міжнаціональні

Найчастіше це союз із громадянами країн СНД, але трапляються і досить екзотичні наречені: із Індії, Австралії і навіть Колумбії. До того ж, свою другу половинку шукають за морями переважно жінки.

14 серпня 2010, 15:46

Аби попередити лісові пожежі, віднедавні в'їзд до лісосмуг відпочивальникам закритий

Аби любителі відпочинку на лоні природи не розводили багаття, рейди до лісових масивів здійснюють фахівці різних служб. Зокрема, Державтоінспекції. Про успіхи ДАІшників у попередженні лісових пожеж - у наступному сюжеті.

14 серпня 2010, 15:49

Літо вже добігає кінця, а нещадна спека не збавляє обертів

Палюче сонце заганяє все більше людей до водойм, де можна врятуватися від спеки. Та все ж вода останнім часом стала значно прохолоднішою, у зв'язку із цим різко підвищився і ризик переохолодження, судом і, звичайно ж, утоплень. Щоб попередити такого типу нещасні випадки, представники МНС, МВС та Октябрського району проводять рейди-роз'яснення правил поводження на воді. На одному із них були пристутні й наші журналісти.

14 серпня 2010, 15:50

Наприкінці літа додається роботи фахівцям інспекції по контролю за благоустроєм міста

Адже зараз – час масової торгівлі баштанними культурами, а підприємці часто не бажають оформлювати необхідні на таку діяльність дозвільні документи. Черговий факт – поблизу зупинки Богдана Хмельницького.

14 серпня 2010, 15:53

Реконструкція вулиці Калініна завершується

Як і обіцяли шляховики, її проїжджу частину розширили та заасфальтували до 1 серпня. Залишилися дрібниці – турнікети та розмітки, кажуть комунальники.

14 серпня 2010, 15:55

За будь-якої пори року чимало роботи у фахівців відділу по роботі зі зверненнями громадян при Полтавському міськвиконкомі

Адже скарг та побажань у полтавців завжди чимало. Та, не дивлячись на постійний потік звернень, фахівці намагаються задовольнити вимоги кожного громадянина. От і на провулку Давидовського проблема, здавалося б, була не надто серйозна: просто всохло дерево. Та мешканці не оминули її увагою і звернулися до міськвиконкому. Що з того вийшло - дивіться далі.

14 серпня 2010, 15:57

Незабаром жителі Авіамістечка зможуть ходити центральною вулицею мікрорайону по тротуару, якого не було вже кілька років

Незабаром жителі Авіамістечка зможуть ходити центральною вулицею мікрорайону по тротуару, якого не було вже кілька років, а власників місцевого кіоску, що створив незручності для людей, примусять виправитися. Принаймні, так пообіцяв міський голова Андрій Матковський, відвідавши місце будівництва нового спорткомплексу на вулиці Петра Юрченка.

14 серпня 2010, 15:58

Полтава - місто зі сприятливим інвестиційним кліматом

У цьому вкотре можна було переконатися на зустрічі міського голови з представниками великого бізнесу зі столиці Росії. Самі інвестори певні: партнерство з Полтавою буде плідним і охопить відразу декілька сфер.

14 серпня 2010, 16:00