Архів новин за 13.08.2010

Тютюнові компанії підвищили ціни на сигарети більше, ніж того вимагали ставки акцизу

Таким чином вони намагаються триматися на плаву, оскільки кількість курців останнім часом зменшується, вважає коаліція громадських ініціатив та організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

13 серпня 2010, 18:33

За даними ДАІ Полтави, останнім часом значно зросла кількість ДТП за участю неповнолітніх

Аби попередити такі випадки та захистити дітей, інспекція з профілактичної роботи ДАІ міста проводить виховні заходи для дітлахів. Одним із видів навчально-ігрової діяльності, організованої цією службою, є й екскурсія до дитячого містечка ДАІ. Як саме проходять навчання та які види діяльності пропонують тут дітлахам, бачили Віталій Улибін та Олександр Мостовий.

13 серпня 2010, 18:34

Жахливе ДТП сталося 12 серпня у Чутівському районі Полтавщини

Близько 14 години на трасі Київ-Харків не розминулися відразу 3 автомобілі: ГАЗель, Хюндай та Опель. На жаль, у підсумку не обійшлося без людських жертв.

13 серпня 2010, 18:36

Учні 1-их та 10-их класів на початку нового навчального року наразі ризикують залишитися без підручників

Виходом з такої ситуації у Міністерстві освіти та науки України вбачають те, що навчальні посібники опублікують в Інтернеті і їх можна буде надрукувати кожному самому. За словами посадовців, це – лише тимчасовий захід. Профільний міністр Дмитро Табачник пообіцяв: до 1 листопада 2010 року всі учні будуть забезпечені книжками.

13 серпня 2010, 18:42

На фінішній прямій ремонт у міській гімназії №21

Освітяни міста зазначають: інтенсивна підготовка навчальних закладів до нового навчального року триває, і обіцяють: вже 1 вересня усі школи будуть готові зустріти учнів та запропонувати їм відмінну матеріально-технічну базу закладів. У Полтавській гімназії №21 наразі ще триває ремонт, але покращення вже видно неозброєнним оком. Більше знає Руслан Гунько.

13 серпня 2010, 18:44

На сьогодні у Полтаві відремонтовано 83,5 тисячі метрів квадратних асфальтного покриття

Сезон ремонтування доріг іще не завершився, а кількість приведених до ладу метрів автотрас уже значно перевищив минулорічні показники. 83 з половиною тисячі метрів квадратних асфальтного покриття уже зроблено на сьогоднішній день, якщо порівняти із цифрою в 69 тисяч - то це вже результат, вважать шляховики.

13 серпня 2010, 18:46

І влітку, і взимку напружено працюють фахівці відділу по роботі зі зверненнями громадян Полтавського міськвиконкому

Бо ж звертаються полтавці з різними питаннями. Та, до честі працівників відділу, усі скарги громадян швидко обробляються та передаються до відповідних інстанцій. От і ветеран війни Василь Панасенко кілька місяців тому звернувся з проханням замінити у помешканні газову плиту. Детальніше - далі у сюжеті.

13 серпня 2010, 18:48

Полтавський міський голова зустрівся з мешканцями селища Яківці

Неабиякий ажіотаж серед мешканців селища Яківці викликала зустріч з міським головою Полтави Андрієм Матковським. Поставити питання меру виявилося чимало бажаючих, та й просто послухати очільника міста прийшло ледь не півсела. Говорили і про ремонт доріг, і про графік руху транспорту, і про вивіз сміття. Андрій Матковський усе сказане до уваги взяв і запевнив: по мірі можливості все, що у компетенції міської влади, буде зроблено.

13 серпня 2010, 18:49