Архів новин за 12.08.2010

12 серпня – Всесвітній день молоді

Таке рішення прийняла Генеральна асамблея ООН 17 грудня 1999 року після пропозиції Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді. Хоча у нас є свій, національний День молоді, який відзначають в останню неділю червня, всесвітню традицію полтавці теж підтримують.

12 серпня 2010, 17:49

У Кременчуці зафіксовано черговий випадок ведення «тіньового» бізнесу

Конвертація коштів у готівку через підставних підприємців – справа прибуткова, а що головне – учасники оборудок не сплачують ані копійки податків до державної скарбниці. Тож час від часу податківці викривають черговий факт такого «тіньового» ведення бізнесу. Черговий випадок зафіксовано у Кременчуці.

12 серпня 2010, 17:56

У Полтаві підготовку навчальних приміщень до 1 вересня не зупиняють ні на день

Літо – не тільки пора відпочинку, але й час активної плідної роботи для працівників закладів освіти. Для того, щоб вже 1 вересня школярі розпочали свій новий навчальний рік в гарних умовах, підготовку навчальних приміщень не зупиняють ні на день. А в Полтавському навчально-виховному об'єднанні №14 нині триває капітальний та поточний ремонт закладу. Більше знає Руслан Гунько.

12 серпня 2010, 18:00

Партії Полтави готуються до виборів

У наших минулих випусках ми вже неодноразово зверталися до теми виборчого процесу та передвиборчих перегонів, які очікують Полтаву в найближчому майбутньому. За мету поставлено дізнатися, чим «дихають» сьогоднішні імовірні партійні кандидати та з якими стратегіями збираються провадити свою передвиборчу кампанію.

12 серпня 2010, 18:09

Громадськість допомагатиме контролювати виконання доручень міського голови

Під час останньої апаратної наради у Полтавському міськвиконкомі мер міста Андрій Матковський наголосив: допомагати контролювати виконання доручень міського голови має небайдужа громадськість. Зокрема, громадська колегія при виконавчому комітеті. Її голова Олександр Келим запевняє: аби допомагати міській владі, при колегії створено робочі групи з реформування, котрі розроблятимуть пропозиції щодо реформування тієї чи іншої галузі міського господарства.

12 серпня 2010, 18:18

Реагуючи на звернення громадян, працівники відповідного підрозділу міськвиконкому допомагають, в першу чергу, ініціативним

Про це кажуть самі полтавці. В одному із будинків по провулку Ломаному – чисті під'їзди, у яких не просто вимита підлога та стіни, це – чи не єдиний дім у місті, де збереглися скляні двері та фото старої Полтави. Усе, що можуть, мешканці роблять самотужки, а в тому, що їм не під силу, допомагає міська влада.

12 серпня 2010, 18:19

Житлово-комунальна сфера міста потребує найбільших капіталовкладень, відповідно – і левова частка всіх робіт кипить саме тут

Будинок по вулиці Шевченка, 73 два роки тому прийняли на баланс комунального господарства міста від ЖЕДу «Будівельник». Зараз там завершено капітальний ремонт. Прийняти звіт про проведену роботу сюди навідалися і представники міської влади. Який саме об'єм виконали комунальні служби міста, бачили наші журналісти.

12 серпня 2010, 18:20

Населення Полтавщини заборгувало за житлово-комунальні послуги майже 150 мільйонів гривень

Всього українці винні комунальникам близько 10 млрд. Аби змінити ситуацію, потрібно вносити зміни до «Закону про житлово-комунальне господарство». Таку думку висловив заступник профільного міністра Сергій Зімін під час наради у приміщенні Полтавської облдержадміністрації.

12 серпня 2010, 18:27