Архів новин за 11.08.2010

Студенти об'єдналися із дорослими у справі вирішення актуальних для міста проблем

Нація студентів – не просто весела, як у вірші російського класика, вона цілком здатна і бізнесом керувати, і проекти організовувати, і навіть правити республікою. Щоправда, своєю, студентською. Але цей досвід цілком вартий того, щоб ним поділитися із представниками міської влади, вирішили студенти і влаштували круглий стіл, аби об'єднатися із дорослими у справі вирішення актуальних для міста проблем.

11 серпня 2010, 17:34

Від спеки потерпають не лише люди, а й тварини

Спека, яка так уперто тримається в Україні, плавить асфальтне покриття, порушує роботу електромереж і зупиняє транспорт. Важко доводиться людям, а про тварин годі й говорити. Як убезпечити своїх домашніх улюбленців від теплових та сонячних ударів та полегшити їм життя під час спекотних днів, спробували дізнатися наші журналісти.

11 серпня 2010, 17:45

Мисливці Полтавщини не дістануть зброю у серпні

У зв'язку із тим, що аномальна спека так і не йде на спад та аби уникнути пожежонебезпечних ситуацій на територіях лісових угідь, Кабінет Міністрів України прийняв рішення відкласти відкриття сезону полювання. Стосується ця постанова і мисливців Полтавщини. Коли ж любителі дичини зможуть дістати свою зброю, знають наші журналісти.

11 серпня 2010, 17:52

Ціна на газ в Україні продовжить зростати

Принаймні, про це йшлося у Меморандумі про співдружність України із Міжнародним валютним фондом, обнародуваним на офіційному сайті фонду. Полтавські газовики ситуацію коментувати відмовляються. У полтавців - своє бачення проблеми.

11 серпня 2010, 17:53

За останній час в Україні відбувся відтік інвесторських коштів

За останній час в Україні відбувся відтік інвесторських коштів, вважає начальник Головного управління економіки Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович, але пояснює: для занепокоєння немає підстав, адже все це спричинено кризовими явищами у країні та світі загалом. Для порівняння: в Україні обсяг інвесторських коштів знизився на 13%, а в розвинених країнах Європи – майже на 39. Детальніше – у наступному сюжеті.

11 серпня 2010, 17:58

Аномальна спека змусила оптимізуватися усі відповідні структури - від Міністерства із надзвичайних ситуацій до представників влади

5 серпня 2010 року Президент України провів засідання ради національної безпеки. Тема зібрання - невідкладні заходи протипожежної безпеки у державі. У Полтаві згідно із розпорядженнями голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка та мера міста Андрія Матковського створено штаб, що займається запобіганням надзвичайних ситуацій. На засіданні спеціальної комісії відпрацювали перелік необхідних заходів на період складних погодніх умов.

11 серпня 2010, 18:01

У Полтаві - найкращий відділ звернень громадян

Такого висновку дійшли на всеукраїнській конференції для працівників таких структур. Його «гаряча лінія» працює не просто безперебійно, але і ефективно, запевняють самі жителі міста. Приклади цьому довго шукати не довелося.

11 серпня 2010, 18:16

Полтавські школи активно готуються до нового начального року

Як говорять керівники навчальних закладів, літо стало серйозним випробуванням не тільки для них та батьків, але і для представників влади. Та усі його витримали достойно.

11 серпня 2010, 18:18