Архів новин за 9.07.2010

У прес-центрі «Новини Полтавщини» відбулася попередня презентація оберега-гобелена, присвяченого 150-річчю перепоховання Тараса Шевченка в Каневі

Вісім міст України і стільки ж Росії візьмуть участь у створенні оберега, який в готовому вигляді стане частиною експозиції нещодавно створеного музею в Каневі. Свій внесок у створення гобелена зробили й Віталій Улибін та Дмитро Ейбатов.

9 липня 2010, 14:29

Полтавці потрапили у дорожньо-транспортну пригоду в Кременчуці

В епіцентрі подій опинилися два автомобілі то один автобус. Причини - банальні: водій не впорався із керуванням та не дотримався безпечної дистанції. В результаті - двоє постраждалих.

9 липня 2010, 14:33

Тема №1, яка обговорюється у різних колах, – ситуація навколо Центрального ринку

Одні обурені діями інвесторів, інші – не нарікають. Покупці, здебільшого, – за якість і низькі ціни. Як нині працювати на ринку і чого взагалі хочуть самі підприємці з Центрального, дізнавались наші журналісти.

9 липня 2010, 14:34

Собак прирівняли до зброї

Власникам собак тепер слід бути надзвичайно уважними - в середу депутати Верховної Ради України у першому читанні прийняли законопроект, за яким вводиться кримінальна відповідальність за неправильний вигул собак. Зміни до законодавства, говорять депутати, спрямовані не проти собак, вони покликані захистити людей. Що думають про цей законопроект полтавці, знають наші журналісти.

9 липня 2010, 15:10

«2 гривні 90 копійок у місяць – велика ціна за вивіз сміття»

Такої думки дотримуються деякі полтавці, які не бажають укладати договори на вивіз твердих побутових відходів з КАТП-1628. Які штрафні санкції очікують на несумлінних мешканців приватного сектору і суб'єктів підприємницької діяльності, дізнавались наші журналісти.

9 липня 2010, 18:00

Ремонт доріг у Полтаві триває

Майже 68 тисяч метрів квадратних покриття уже приведені до ладу, звітують шляховики. Із центральної частини міста, яка майже відремонтована, бригади робочих і техніка портоху переходять на околиці. Ремонт по вулиці Маршала Бірюзова бачила Олена Ляшенко.

9 липня 2010, 18:02

Службі кримінальної міліції у справах дітей Полтавщини виповнилося 15 років

З цієї нагоди в Головному управлінні міліції Полтавської області відбулися урочисті заходи. Найкращих правоохоронців цієї служби нагородили відзнаками та грамотами.

9 липня 2010, 18:05