Архів новин за 8.07.2010

В навчально-оздоровчому позаміському таборі «Ворскла», що належить технічному університету, стартувала перша 10-денна зміна

В навчально-оздоровчому позаміському таборі «Ворскла», що належить Полтавському Національному технічному університету імені Юрія Кондратюка, стартувала перша 10-денна зміна. Найкращі студенти закладу мають змогу лише за 20-ть відсотків від вартості путівки пройти на базі табору геодезичну практику, розважатись та відпочити.

8 липня 2010, 17:23

Майже 3 мільйона гривень цьогоріч було виділено з бюджету міста на проведення капітальних та поточних ремонтів у закладах освіти

Почали працювати лише з 24 червня, після завершення роботи пришкільних таборів. Проте, вже встигли немало. Що із запланованого на це літо вже зроблено, знають наші журналісти.

8 липня 2010, 17:25

165 років тому Кобзар української літератури, Тарас Шевченко, гостював у Полтаві

Ці відвідити залишили помітний слід як у творчості класика, так і в історії нашого краю. Відтоді у першу декаду липня стало традицією проводити шевченківські дні в нашому місті. Цьогоріч у зв'язку із ювілейною датою вони особливо насичені. Аби узгодити свої дії та належно вшанувати Тараса Шевченка, небайдужа громадськість Полтавщини провела засідання круглого столу.

8 липня 2010, 17:27

Нечистоти, що виливаються прямо на вулицю, та побутове сміття, що викидається у сквері, – це проблеми не тільки середніх віків

Вони характерні й для сучасних приватних секторів, говорять інспектори по контролю за благоустроєм міста. Із порушниками правил чистоти спілкувалися і наші кореспонденти.

8 липня 2010, 17:28

В Полтаві продовжують ремонтувати ліфти

На це з міського бюджету виділено 300 тисяч гривень. Цими днями капітально ремонтують ліфти у будинку, де вони не працювали майже 2 роки. Подробиці – у нашому наступному сюжеті.

8 липня 2010, 17:30

У Полтаві дворові проїзди ремонтують за допомогою спеціальної машини «Рециклер»

Принцип роботи останньої – розігрів брокмаси, яка була попередньо знята з аварійних ділянок полтавських доріг. Фахівці говорять: розігріта суміш за своєю якістю не поступається асфальту, а вартість її – у 3 рази нижча.

8 липня 2010, 17:31