Архів новин за 7.07.2010

Індустрія «хенд-мейд»-продукції в Україні зараз переживає справжній бум

Попит на різного виду прикраси, вироблені власноруч, постійно зростає через ексклюзивність кожного окремого взятого виробу. Наші журналісти вирішили поцікавитися, наскільки прибутково займатися «хенд-мейдом» в Полтаві та чи можливо успішно пережити фінансову кризу, виготовляючи, приміром, прикраси.

7 липня 2010, 16:52

На території літературно-меморіального музею Панаса Мирного в ніч на Івана Купала відбулися гуляння

Влаштували їх Міський будинок культури та за сприяння міського управління культури. За всіма традиціями нашого народу співами, танцями та жартами віншували тут язичницького Івана. Долучилися до ігрищ і журналісти телевізійної нашої студії.

7 липня 2010, 16:54

Кременчуцький підприємець виготовляв печиво зі згущенки, термін придатності якої збіг 3 роки тому

Понад 28 тисяч банок згущеного молока, термін придатності якого скінчився ще в 2007 році, виявили податківці та фахівці СЕС в одному з цехів Кременчука. Саме це згущене молоко і використовував несумлінний підприємець для виробництва кондитерських виробів.

7 липня 2010, 16:55

У пацієнтів полтавських лікарень з'явилася можливість пройти усі необхідні обстеження безкоштовно

Немає здорових людей, є недообстежені – такий «професійний» жарт побутує у колі медиків. Віднедавна, із прийняттям міського бюждету, у пацієнтів полтавських лікарень з'явилася можливість пройти усі необхідні обстеження, причому – абсолютно безкоштовно. Олена Ляшенко із подробицями – далі.

7 липня 2010, 18:00

Законопроект про збільшення пенсійного віку у жінок ще не затверджений

Наразі він знаходиться на розгляді у Верховній Раді України, запевнив на прес-конференції начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області. Як зазаначив Валерій Руденко, законопроект покликаний вирівняти мінімальну пенсію у жінок по відношенню до чоловіків, збільшивши її на 5% за рахунок саме підвищення пенсійного віку.

Детальніше про це – у наступному сюжеті.

7 липня 2010, 18:02

Верховна Рада погодила 11-річну систему середньої освіти та обов'язкову дошкільну освіту

За ухвалення законопроекту №6518 проголосувало 248 депутатів при мінімально необхідних 226. Нововведення роз'яснила заступник начальника управління освіти МВК Людмила Акініна.

7 липня 2010, 18:04

По-спражньому спекотно нині й на дахах навчальних закладів міста

І не лише від високих плюсових температур – нині там ремонтують покриття. Дозвілля дітей на подвір'ї та ремонтні роботами на даху у дитсадку №65 бачила Крістіна Криженко.

7 липня 2010, 18:05

У Полтаві продовжують ремонтувати дахи

У першу чергу в центрі уваги комунальників – аварійні об'єкти. Із 12 запланованих уже капітально відремонтували 3. На даху будинку №73 по вулиці Шевченка побувала і наша знімальна група.

7 липня 2010, 18:06

Про основні напрямки і галузі, на які депутати міської ради погодили направити кошти з бюджету міста і розвитку, розповів міський голова Андрій Матковський в спеціальному інтерв'ю

Цьогоріч, запевняє мер, проведуть ремонт майже в 100 полтавських багатоповерхівках, вирішать питання як з дахами, так і з підвалами. Принагідно мер відповів і на питання журналістів.

7 липня 2010, 18:07