Архів новин за 5.07.2010

Парламент України призначив місцеві вибори на 31 жовтня

Крім того, депутати ухвалили у першому читанні новий Закон про вибори до місцевих рад. У проекті - декілька серйозних нововедень. Затвердивши їх, влада позбавляє мільйони людей право вибору, вважають члени політичної партії «Фронт змін». Особливо непокоїть однопартійців Арсенія Яценюка так звана «вікова цензура» для партій, які можуть брати участь у виборах. Як боротиметься за свої права та права своїх виборців партія «Фронт змін», знає Олена Ляшенко.

5 липня 2010, 15:14

У Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відкрилася виставка майстра з лозоплетіння Ігоря Пелиха

Відвідувачі мали змогу побачити найрізноманітніші вироби митця: від декоративних до побутових предметів. Відвідали виставку народно-ужиткового мистецтва і наші журналісти.

5 липня 2010, 15:32

Депутатів закріплять за об'єктами, які ремонтуються

Аби покращити комунальну ситуацію в місті, а саме – встановити контроль за проведенням ремонтів на кожному об'єкті, за останнім буде закріплений депутат міської ради. Таким чином, переконаний міський голова Андрій Матковський, роботи будуть проводитись на належному рівні і депутат відслідковуватиме всі стадії. Ці та інші питання сьогодні розглянули на апаратній нараді у міськвиконкомі.

5 липня 2010, 15:45

Комарі і кліщі – літня небезпека для відпочивальників

Літня пора - час відпочинку за містом та на берегах річок. Та тут туристів підстерігає безліч небезпек. Зокрема, й інфекційні захворювання, збудниками яких є комахи. Які саме хвороби можуть чатувати на відпочивальників на пляжах річок та лісових галявинах, нашим журналістам розповіла завідувачка епідеміологічним відділом міської СЕС Марія Катеринчук.

5 липня 2010, 16:12

Бібліотеки Полтавщини переходять на новий рівень розвитку

Віднедавна бібліотекарі та користувачі бібліотеки імені Івана Котляревського мають доступ до мережі Інтернет, а також можливість навчатися використанню комп'ютерів, всесвітньої павутини та новітніх інформаційних технологій. Про новинки Полтавської обласної бібліотеки більше знає Олена Ляшенко.

5 липня 2010, 16:21

Сьогодні, 5 липня, у 1841 році активний борець з пияцтвом англієць Томас Кук відкрив перше у світі туристичне агентство

Тоді вперше за допомогою залізничної компанії, яка надала спеціальний потяг, була здійснена «безалкогольна» поїздка для 570 робітників.

Про історію сторення туристичної складової та нинішні вподобання відпочивальників – у наступному матеріалі.

5 липня 2010, 16:30

Вбивство серед білого дня нещадавно сталося у Карлівці

Чоловік 30 років, представившись працівником газопостачальної організації, зайшов до помешкання самотньої пенсіонерки, колишньої вчительки молодших класів, і замість відмітки в абонентській книжці залишив смертельні поранення на тілі жінки. Подробиці цієї трагедії – у наступному сюжеті.

5 липня 2010, 17:20

«100 днів на посаді» - тема прес-конференції голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка

«100 днів на посаді» – цій темі була присвячена прес-конференція голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка. Присутнім ЗМІ очільник області розповів про напрацювання, основні пріоритеnи в роботі, плани і програми, в рамках яких працюватиме Полтавщина. Більше знають наші журналісти.

5 липня 2010, 17:22

Злива - екзамен на витривалість для каналізаційних мереж Полтави

Злива, що вирувала минулого тижня у місті, – екзамен на витривалість для каналізаційних мереж Полтави, зокрема, зливоприймачів. Деякі каналізаційні колодязі на карті є, проте у реаліях відсутні. Як розчищають існуючі і шукають відсутні зливоприймачі комунальники, бачила наша знімальна група.

5 липня 2010, 17:30