Архів новин за 31.07.2010

1 серпня – професійне свято у інкасаторів

Щодня інкасаторам банків випадає величезна відповідальність з перевезень грошей та інших матеріальних цінностей. Така робота вимагає неабиякої фізичної та психологічної підготовки. Кожен із представників цієї професії намагається на всі 100% виправдати довіру, покладену на нього тисячами людей. 1 серпня працівники цього фаху відзначають своє професійне свято. Нашим журналістам вдалося дізнатися, як виглядає звичайний робочий день інкасаторів міста.

31 липня 2010, 15:16

Літня пора + вересень – час загострення хвороби алергії

Медики наголошують: окрім відомої всім амброзії потенційну загрозу несуть в собі й інші бур'яни. Цьогоріч фіксують і багато звернень стосовно алергічних реакцій на укуси комах. Тему досліджували наші журналісти.

31 липня 2010, 15:19

Сьогодні 175 військовослужбовців-контрактників прийняли присягу на вірність народу України

Молоді хлопці та дівчата пов'язали своє життя з армією як мінімум на три роки свого життя, щоб стати справжніми військовими-зв'язківцями, професіоналами своєї справи. Більше – у наступному сюжеті.

31 липня 2010, 15:21

Роботодавці Полтави не хочуть брати на роботу людей без досвіду

З метою боротьби із молодіжним безробіттям законодавстом України передбачене створення на підприємствах дотаційних перших робочих місць за встановленим переліком спеціальностей, які фінансує сама держава. Але як роботодавці, так і молодь не поспішають користуватися такою можливістю.

31 липня 2010, 15:23

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області пройшло засідання колегії за підсумками роботи у І півріччі 2010 року

За даними структури, починаючи з січня розміри пенсійних виплат зросли в середньому на 50 гривень. Загалом же такі підвищення отримало 164 тисячі осіб. Про інші підсумки роботи фонду за останні шість місяців – в нашому наступному сюжеті.

31 липня 2010, 15:24

Гаряче нині у дворових проїздах

Окрім рекордних плюсових температур – ще +200 градусів за Цельсієм. Саме до такої температури розігрівається брокмаса з бітумом, що потім поновлює дорожнє покриття у дворах полтавських будинків. Нині ремонтні роботи по місту проводять 3 бригади комунальників.

31 липня 2010, 15:25

В області розкрадають нафту

Нещодавно у Гадяцькому районі Полтавської області працівники міліції затримали автомобіль ГАЗ-53 без номерних знаків з п'ятикубовою ємністю в кузові, наповненою нафтою. Як з'ясувалося в ході слідства, причетними до крадіжки чорного золота виявилися троє громадян з різних районів області.

31 липня 2010, 15:28

Молодь села Піщане Решетилівського району зловмисники позбавили дозвілля шляхом викрадення із місцевого Будинку культури музичної апаратури

За словами правоохоронців району, у зв'язку із цим було помічено різкий ріст вживання алкогольної продукції підлітками села. Хто і з якою метою привласнив собі апаратуру вартістю 7,5 тисяч гривень, знає Віталій Улибін.

31 липня 2010, 16:07