Архів новин за 30.07.2010

Системні адміністратори усього світу сьогодні відзначають своє професійне свято

Цього дня практично кожен працівник будь-якої компанії дякує за працю сисадміну, який забезпечує безперебійну працю комп'ютерів. В павутинні комп'ютерних мереж копирсалися й наші журналісти.

30 липня 2010, 18:45

15 дітлахів очікують своєї подальшої долі в Полтавському обласному притулку для неповнолітніх «Любисток»

Саме їм вирішили подарувати крапельку свого тепла й волонтери та працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

30 липня 2010, 18:51

Днями правоохоронці Решитилівського району виявили конопляне поле в селі Шевченкове

Там поблизу покинутих ферм, на території, де раніше сільчани випасали свою худобу, цьогоріч забуяли масивні кущі коноплі. 16 тисяч одиниць забороненої наркотичної рослини скосили та знищили працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Решетилівського району.

30 липня 2010, 18:52

Двоє неповнолітніх постраждали 30 липня, переходячи дорогу на вулиці Фрунзе

Якщо вірити свідкам, пригода сталася з вини водія, який не дочекався червоного сигналу світлофора. Діти машиною швидкої доправлені до лікарні. Подробиці події – у наступному сюжеті.

30 липня 2010, 18:53

Ортопеди запевняють: майже 35% дітей шкільного віку на Полтавщині мають діагноз «сколіоз»

Про причини виникнення цього захворювання, а також як і де можна оздоровити та зміцнити дитячу спину – у сюжеті Олени Ляшенко.

30 липня 2010, 18:58

Підсумки своєї роботи за останні півроку підбили медики Полтавщини

Реформацію деяких галузей, особливості фінанування, напрацювання і прорахунки обговорили на розширеному засіданні колегії Головного управління охорони здоров'я. Тут же намітили і завдання на наступні 6 місяців, а також привітали новоспеченого заступника Міністра охорони здоров'я України Віктора Лисака, колишнього начальника управління охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації.

30 липня 2010, 19:04

Полтавські дороги нині отримують друге дихання за конвеєрним принципом

У місті триває ямковий або капітальний ремонти аварійних відрізків дороги. Наступний крок – вже за комунальниками: встановлення «лежачих поліцейських» та нанесення так званої «зебри». Ці процеси бачили сьогодні наші журналісти.

30 липня 2010, 19:05

Фахівці продовжуть вести боротьбу із несумлінними полтавцями в частині дотримання правил благоустрою міста

Актуальне нині порушення – невикос трави та бур'янів. За підсумками останнього рейду, говорять, штрафів бояться не всі мешканці приватного сектору.

30 липня 2010, 19:07