Архів новин за 3.07.2010

У юних ботаніків області є можливість пройти навчання в очно-заочній біологічній школі

Очно-заочна біологічна школа при Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі – заклад, що дозволяє усім охочим старшокласникам поглибити власні знання з природничих наук, стати авторами наукових робіт. Та найцікавіший етап навчання у школі – польова екологічна практика, коли учні мають нагоду впродовж 3 тижнів пожити у наметах на природозаповідних територіях.

3 липня 2010, 13:52

Останнім часом значно зросла кількість дітей, травмованих через батьківський недогляд

Падіння, садни, переломи та інші травми – пацієнти з такими скаргами та діагнозами – звична річ у травматологічному відділені Полтавської дитячої обласної лікарні.

3 липня 2010, 13:53

Торгівля зброєю – справа прибуткова

Проте, коли такий бізнес ведеться нелегально, це загрожує власникові чималим терміном ув'язнення. На такому ремеслі попався й полтавець, якого днями затримали співробітники СБУ.

3 липня 2010, 13:55

У Ленінському районі загинув 17-річний полтавець

Того вечора 17 річний полтавець Сергій, провівши дівчину, повертався додому. Напівдорозі зіткнувся з нетверезим чоловіком. Суперечка переросла у бійку, внаслідок якої хлопчина отримав 2 удари ножем та загинув, пройшовши кілька метрів від місця сутички. Подробиці трагедії – далі у випуску.

3 липня 2010, 13:56

У Полтаві знову обговорювали новий податковий кодекс

Новий податковий кодекс, запропонований чинним Урядом, – шлях до тінізації бізнесу, скорочення кількості робочих місць, ліквідації малого підприємництва. Так вважають представники міської ради підприємців, члени депутатської комісії з питань сприяння підприємницькій діяльності та інвестицій, бізнесмени Полтави. Аби ж узгодити план дій щодо недопущення прийняття Податкового кодексу, підприємці зібралися за круглим столом у прес-центрі Міського будинку культури.

3 липня 2010, 13:58

У міськвиконкомі підбили підсумки пілотного проекту «Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього»

Нагадаємо, стартувало навчання у школі у лютому цього року, а на меті проект мав відібрати серед студентської молоді особистостей, котрі вже завтра здатні будуть працювати в органах місцевого самоврядування та вирішувати нагальні проблеми міста та області. На завершення ж усі учні школи отримали свідоцтво про проходження навчання, а також у невимушеній обстановці поспілкувалися з мером Полтави.

3 липня 2010, 14:00

Купи будматеріалів, сухе гілля та навіть непотріб біля дворів у приватному секторі – явище досить буденне

Втім, фахівці інспекції по контролю за благоустроєм Полтави не втомлюються нагадувати: такі дії – порушення чинних правил. Тож регулярно навідуються до приватного сектору, аби провести серед мешканців роз'яснювальну роботу, а у разі непорозуміння скласти на порушників адмінпротокол.

3 липня 2010, 14:01

Ремонт полтавських доріг триває

Роботи у центральній частині міста завершені, наразі у центрі уваги шляховиків – деякі траси за маршрутом автобусу «Кільцевий» та більш віддалені магістралі. Що зроблено за останній тиждень та які дороги відремонтують найближчим часом, знає Олена Ляшенко.

3 липня 2010, 14:02

У Київському районі місцева влада ветеранам за бюджетні кошти робить ремонти

З нагоди 65 річниці Перемоги 2010 рік в Україні оголошений роком ветерана. Саме ця категорія, певні посадовці, потребує найбільшої уваги та допомоги. Розуміють це й у виконкомі Київської районної ради. Саме в цьому районі ветеранам-інвалідам війни за бюджетні і не тільки кошти роблять ремонти та допомагають вирішувати господарські проблеми. Які саме послуги надають ветеранам, бачили й Віталій Улибін та Євген Серба.

3 липня 2010, 14:14