Архів новин за 29.07.2010

Сучасний світ буквально заполонило телебачення і мережа інтернет

Одні його критикують, для інших це – предмет для обговорення, хтось не уявляє свого життя без цих компонентів. Аби відповідати вимогам своїх споживачів, загальнонаціональний телекомунікаційний провайдер компанія «Воля» приділяє особливу увагу відповідному рівню сервісу і зручності оплати послуг.

29 липня 2010, 17:21

В річницю хрещення Русі у Києво-Печерському заповіднику відкрилася виставка «Спадок святого князя Володимира»

В річницю хрещення Русі, яка припадає на 28 липня, у Києво-Печерському заповіднику в Києві відкрилася виставка «Спадок святого князя Володимира». Серед експонатів – ікони, фрески, літургійне шитвО, вироби з металу, археологічні знахідки. Відкрив експозицію Патріарх Московський і всія Русі Кирило. Участь в урочистостях взяв і Полтавський міський голова Андрій Матковський.

29 липня 2010, 17:23

Вечірній пікнік на трьох біля річки Сула, що в Лубенському районі, виявився для двох мешканців села Піски останнім у їхньому житті

Виною всьому стала горілка та підступне почуття ревнощів. Нашим журналістам стало відомо, як чарка привела двох людей до могили, а одного – до в'язниці.

29 липня 2010, 17:27

11 пішоходів-порушників правил дорожнього руху зупинили в останній четвер місяця працівники ДАІ

У ході операції «Пішохід» на полтавців, які переходили дорогу у непризначених для цього місцях, чекали попередження, складення адміністративних протоколів і навіть штрафи. Подробиці – у сюжеті Олени Ляшенко.

29 липня 2010, 17:30

Імовірні кандидати в депутати та на посаду міського голови розробляють свої передвиборчі стратегії

10 липня 2010 року Верховна Рада ухвалила зміни до «Закону про місцеві вибори». Згідно з цим документом, місцеві вибори повинні проходити за мажоритарно-пропорційною системою без участі блоків політичних партій. Зокрема, вибори депутатів сільських, селищних рад, а також сільських, селищних, міських голів проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах. Місцева організація партії може висувати кандидатів на місцевих виборах за умови, що вона зареєстрована в установленому законом порядку не пізніше як за триста шістдесят п’ять днів до дня виборів. 28 липня Президент України Віктор Янукович підписав цей Закон у даній редакції, що викликало шквал емоційних протестів з боку різного роду партій, а особиво тих, які, згідно із ним, не мають права брати участь у політичних перегонах цьогоріч. Журналісти нашої студії провели власне дослідження і дізналися, як ставляться до нового Закону представники політичних сил у Полтаві і самі потенційні кандидати на пост міського голови.

29 липня 2010, 17:36

Полтавська область випереджає Гамбію, Вірменію, Таджикістан та Киргизьку Республіку

Полтавська область за індексом глобальної конкурентноспроможності знаходиться на 87-му місці у світі, випереджаючи Гамбію, Вірменію, Таджикістан та Киргизьку Республіку, але поступаючись Шрі-Ланці, Сальвадору і Барбадосу. Таку інформацію сьогодні озвучили під час обговорення підсумків економічного і соціального розвитку області за перше півріччя 2010 року на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації. Подробиці – у наступному сюжеті.

29 липня 2010, 17:38

Питанню підготовки закладів освіти до нового навчального року присвятили чергове засідання Полтавського міськвиконкому

Питанню підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботі останніх в осінньо-зимовий період основну увагу присвятили на черговому засіданні Полтавського міськвиконкому. Як зазначають фахівці профільного управління, передбачається, що цьогоріч за парти сяде на 200 першачків більше, ніж у минулому році – 2700. Аби діти мали можливість отримати знання у комфортних класних кімнатах, вже виконується ряд ремонтних робіт в освітніх закладах міста.

29 липня 2010, 17:39