Архів новин за 28.07.2010

Саме цього дня, 28 липня, у далекому 1858 році відбитки пальців вперше були використані в криміналістиці

На сьогодні, за словами фахівців, ідентифікація за відбитками пальців – одна з найбільш розповсюджених біометричних технологій. Більше про історію дактилоскопії і про роль так званих «пальчиків» у розкритті злочинів сьогодення – наш наступний матеріал.

28 липня 2010, 17:51

Кількість розлучень у Полтаві цьогоріч порівняно із минулим роком хоч й не набагато, але збільшилася

Разом із психологами та самими полтавцями наші кореспонденти з'ясовували причини, що змушують людей розійтися, а також шукали компромісні шляхи збереження стосунків. Подробиці – у сюжеті Олени Ляшенко.

28 липня 2010, 17:56

У Полтаві кожен, хто хоче працювати та уміє реально оцінювати себе, може знайти роботу

Так оцінюють ситуацію із працевлаштуванням у місті представники міського центру зайнятості. І наголошують: можливості для тих, хто шукає роботу, нещодавно розширилися.

28 липня 2010, 18:00

Сучасна молодь Полтави живе у крок зі світом і комп'ютерні технології вже давно і щільно увійшли в життя молодих людей

Разом з цим з'явилася і нова проблема – інтернет залежність: жага світового павутиння виявилася такою сильною, що навіть у деяких країнах залежність від неї офіційно вважається хворобою. Чи стикається з такою проблемою полтавська молодь, дізнавалися наші журналісти.

28 липня 2010, 18:02

У Верховній Раді зареєстровано новий законопроект, за яким українців вже з вересня можуть почати штрафувати за паління в авто та навіть у власній квартирі

А от водіям громадського транспорту паління за кермом може коштувати від вісімсот п'ятдесяти до тисячі семисот гривень.

28 липня 2010, 18:11

Гаряча пора нині для спилювання аварійних дерев

Виявляти останні по місту дозволяють звернення громадян до різних інстанцій, прибирають же їх працівники комунального підприємства «Декоративні культури». За процесом спилювання спостерігала сьогодні й наша знімальна група.

28 липня 2010, 18:12

Профільні служби міста прочищають зливову каналізацію, проте, нарікання від мешканців приватного сектору продовжують надходити

Як виявили фахівці інспекції по контролю за благоустроєм, причина цього – порушення правил благоустрою міста деякими полтавцями. На вулиці Правди нині, немов у приказці: що одному добре, то іншим – сморід по всій вулиці.

28 липня 2010, 18:13