Архів новин за 27.07.2010

Сьогодні – міжнародний День Соні, або, як називають його у народі, – День ледацюги

Лінь з багатьох міркувань – поняття найдемократичніше, тому і знайоме буквально усім людям. Як часто лінь оволодіває полтавцями, дізнавалися наші журналісти.

27 липня 2010, 17:55

Полтавський академічний театр імені Гоголя закрив театральний сезон прем'єрою «Енеїди»

Не дивлячись на ремонт у приміщенні Полтавського академічного театру імені Гоголя, колектив останнього продовжує радувати своїх шанувальників новими виставами. Черговою прем'єрою «Енеїда», показ якої пройшов на сцені Полтавського міського будинку культури, актори втілили на сцені дітище першого директора Полтавського театру – Івана Котляревського.

27 липня 2010, 18:00

27 липня виповнюється 157 річниця від Дня народження Володимира Короленка

«Людина створена для щастя, як птах для польоту». 27 липня виповнюється 157 річниця від Дня народження автора цих рядків Володимира Галактіоновича Короленка. Свій черговий День народження цього дня святкує і літературно-меморіальний музей письменника. На покладанні квітів, приуроченому до цієї дати, побувала і наша знімальна група.

27 липня 2010, 18:02

Підсумкам роботи за І півріччя поточного року присвятили засідання медради міста

Люди у білих халатах стукають по дереву: цьогоріч майже вдвічі вдалось знизити показник малюкової смертності та на 20% зменшити кількість абортів. Більше про позивні надбання і плани на поточний рік галузі тохорони здоров'я знають наші журналісти.

27 липня 2010, 18:04

На Полтавщині існує практика тісної співпраці роботодавця і служби зайнятості

За словами представників біржі праці, кожному безробітному допомагають реалізувати себе. Умови та пропозиції для тих, хто шукає роботу, вивчали і наші кореспонденти.

27 липня 2010, 18:07

З 1 вересня дитсадок №71 буде відвідувати ще 2 додаткові групи

Завдяки ремонту, що нині проводиться у частині приміщень, заклад гостинно відкриє свої двері для 40-ка малюків. Хід виконання робіт під час робочої поїздки особисто перевіряв міський голова Андрій Матковський.

27 липня 2010, 18:09

У місті на один дитячий майданчик стало більше

Відтепер за позитивними емоціями від гойдалок, пісочниць і сучасних снарядів полтавській малечі, яка живе по провулку Харчовиків, що у районі Новобудов, далеко їздити не потрібно. Керманичі міста переконують: окрім впровадження міської програми досягли головного: дитячих посмішок.

27 липня 2010, 18:11