Архів новин за 26.07.2010

У Полтаві пройшла Міжнародна конференція з проблем інвалідів

У приміщенні Октябрського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у понеділок розпочала свою роботу Міжнародна конференція під назвою «Спільними зусиллями – впровадження принципів Конвенції про права інвалідів». Представники 10 постсоціалістичних країн обмінюються своїм досвідом із впровадження принципів доступності та безбар'єрного суспільства для інвалідів. Відвідали цю конференцію та побачили інноваційні технології для обмежених в русі людей і журналісти нашої студії.

26 липня 2010, 17:47

Підприємці, що сплачують єдиний податок, доплачуватимуть Пенсійному фонду

У зв'язку з ухваленням Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до законів Про держбюджет на 2010 рік та Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з 17 липня цього року врегульовано сплати внесків до Пенсійного фонду так званими «спрощенцями». Як саме проходитиме пенсійне оподаткування цих фізичних осіб, в нашому наступному сюжеті.

26 липня 2010, 17:50

Ходити босоніж – найбільш дієвий та приємний метод загартовування та підвищення імунітету організму, вважають лікарі

У деяких містах останнім часом почали з'являтися цілі об'єднання любителів ходити без взуття. В Полтаві таких поки що немає, але користь від такого заняття не заперечує ніхто. Як і де краще краще ходити босоніж та про що слід пам'ятати при цьому, у сюжеті Олени Ляшенко.

26 липня 2010, 17:57

У Полтаві – благодатна нива для розвитку малого та середнього бізнесу, запевняють і приватні підприємці, і полтавці

Місцеві ринки потроху виходять на світовий рівень: як за умовами для реалізаторів, так і за якістю обслуговування споживачів. Про полтавські ринки – наш наступний сюжет.

26 липня 2010, 18:00

Україною керує злочинне угрупування, – такої думки дотримуються представники партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьквіщина»

Така негативна оцінка в опозиціонерів виникла на тлі останніх подій – підвищення ціни за газ та комунальні платежі. Своє бачення проблеми виклали прибічники політичної сили, очолюваної Юлією Тимошенко, на прес-конференції. А також заявили, що боротимуться із незаконними, на їх думку, змінами, використовуючи усі дозволені способи.

26 липня 2010, 18:12

Мешканці будинку по вулиці Панаса Мирного, 4 вже давно скаржаться на проблеми, пов'язані з їхнім помешканням

Та незрозумілі і нечіткі дії і відмовки керівництва житлово-експлуатаційної дільниці №4, на балансі якої вже півтора роки знаходиться будівля, змусили людей вдатися до більш радикальних дій – зетелефонувати з наболілим до міської ради. Реакція була миттєвою – на місце виїхав особисто міський голова Андрій Матковський. Він зустрівся з мешканцями будинку, вислухав їх скарги, а також зробив висновки стосовно роботи 4-го ЖЕДу. Як розвивалися події, знає Руслан Гунько.

26 липня 2010, 18:15

Міський голова різко розкритикував роботу працівників житлово-комунальної сфери міста

Різкої критики від міського голови «удостоїлися» працівники сфери житлово-комунального господарства Полтави на черговій апаратній нараді в міськвиконкомі. Звітуючи про хід підготовки господарства до роботи в осінньо-зимовий період, вони отримали ряд зауважень і доручень від мера, чули які і наші журналісти.

26 липня 2010, 18:18