Архів новин за 24.07.2010

Чудотворні ікони Полтави

Для когось ікона – просто картинка із зображенням святого, люди віруючі вкладають у неї особливий сенс, для них вона і радник, і помічник, і зв'язок із Всевишнім. Полтавським вірянам не потрібно їздити у пошуках особливих місць, оскільки наша замля багата на святині, славні чудесами, що біля них відбуваються, переконують священнослужителі. Про чудотворні ікони Полтави – наш наступний сюжет.

24 липня 2010, 13:51

Цьогоріч, за словами медиків, гостро постала проблема зараження поліомієлітом

Ця інфекційна хвороба дуже небезпечна. Вражаючи центральну нервову систему, вона може викликати параліч. Спеціалісти міської СЕС попереджують: захиститися від хвороби можна. Для цього необхідно зробити безкоштовне щеплення.

24 липня 2010, 13:55

Вони по собі знають, що таке працювати без перерви та вихідних, однак для них, коджен робочий день залишається справжнім святом

Фахівці міського пологового будинку, за їх словами докладають максимум зусиль, аби пологи пройшли вдало і на світ народилась здорове немовля. Не останнє місце, переконують медики, посідає і урочиста виписка новонародженого.

24 липня 2010, 13:58

Останнім часом у нашому місті різко зросла кількість так званих полуничних магазинів

За всіма законами економіки наявний попит завжди породжує відповідну пропозицію. Чи доцільна поява таких магазинів, та чи викликають вони інтерес у жителів міста – тему досліджували наші журналісти.

24 липня 2010, 14:00

Актуальна нині тема для обговорення – спека

У цьому питанні рятується, хто чим може. Для багатьох відповіддю на захмарні плюсові тепмератури став кондиціонер. Чи несе в собі це «технічний подих прохолоди» виключно позитив, чи й становить загрозу для здоров'я, у медиків дізнавалися наші журналісти.

24 липня 2010, 14:07

Станом на сьогодні на території лісового фонду Полтавської області виникло 65 пожеж

Внаслідок останніх вогнем знищено та пошкоджено масиви загальною площею більше 20 га. Дискутували на тему попередження виникнення пожеж у природних екосистемах Полтавщини на міжвідомчій нараді у головному управлінні МНС.

24 липня 2010, 14:12

Попри температуру за вікном і пору року, розповідають комунальники, невідомі продовжують перейменовувати полтавські вулиці

Написи фахівці управління житлово-комунального госопдарства умовно поділяють на 2 категорії: політичних угрупувань і хуліганські. За чий кошт ведуться роботи по упорядженню обмальованих фасадів будинків дізнавались наші журналісти.

24 липня 2010, 14:13