Архів новин за 23.07.2010

23 липня можна вважати Днем народженням гімнастики

Саме цього дня 129 років тому, в 1881-му, у бельгійському місті Льєжі була заснована Міжнародна федерація гімнастики. Про історію цієї організації і будні із життя юних полтавських гімнасток – у матеріалі Крістіни Криженко.

23 липня 2010, 17:51

В Галереї мистецтв відкрилася виставка декоративного мистецтва «Магія текстилю»

У приміщенні Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відкрилася виставка декоративного мистецтва «Магія текстилю». Тут всі бажаючі могли побачити справжню народну творчість та особисто поспілкуватися з автором витвору, який сподобався найбільше.

23 липня 2010, 17:54

Наближається навчальний рік

З 1 вересня школи Полтави відчинять свої двері назустріч першачкам. Та проблемою, кажуть фахівці, на шляху до повноцінного навчання можуть стати дефекти дикції малюків. Правильній вимові малечу можуть навчити спеціалісти з орфоепії лікарі-логопеди. У якому віці та з яких причин варто показати свою дитину спеціалісту, у наступному сюжеті.

23 липня 2010, 17:57

Трохи більше ніж за тиждень нашу проблему було вирішено, радіють мешканці селища Вороніно

Вже 2 роки, як тут діє амбулаторія сімейної медицини, надається необхідна допомога фахівців. Проте, з настанням спеки до лікаря сходити теж стало свого роду проблемою – спекотно не тільки на вулиці, задуха і в приміщенні амбулаторії. Нині ж пацієнтів лікують під кондиціонерним затишком.

23 липня 2010, 18:00

У ПНТУ говорили про реформи

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка в рамках засідання «круглого столу» було представлено проект обласної Програми економічних реформ на 2010-2014 роки. А також розглянуто запропоновані працівниками університету пропозиції щодо покращення Програми «Успішна Полтавщина - заможня територіальна громада. Будуємо разом». Зокрема, на особливу увагу заслуговує пропозиція, представлена ректором університету відносно реформ у житловому секторі.

23 липня 2010, 18:01

Купувати продукти на стихійних ринках небезпечно

Лабораторні дослідження овочів, фруктів і баштанних, а також продуктів тваринництва, куплених на них, довели: вони не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Подробиці - у сюжеті Олени Ляшенко.

23 липня 2010, 18:02

Порушення діючих у Полтаві правил благоустрою та проведення земельних робіт обговорили на засіданні спеціальної комісії у міськвиконкомі

Цьогоріч для несумлінних керівників підприємств та установ передбачено значні штрафи. Про те, яка робота у Полтаві ведеться в напрямку наведення порядку на вулицях, слухала Олена Ляшенко.

23 липня 2010, 18:04

Ремонт доріг у Полтаві не зупинила навіть неймовірна спека

Уже тиждень робітники працюють на проїжджій частині вулиці Фрунзе - одній із найбільш жвавих автотрас міста. За процесом асфальтування спостерігала і наша знімальна група.

23 липня 2010, 18:05