Архів новин за 22.07.2010

Дітей залучили до гасіння справжньої пожежі

Навчання для дітей у літніх таборах проводять спеціалісти сектору державного пожежного нагляду Міністерства надзвичайних ситуацій у Полтавській області. У процесі – знайомство із особливостями роботи підрозділу, вивчення правил безпеки і навіть гасіння сравжньої пожежі.

22 липня 2010, 17:00

Податкова міліція Полтавщини отримала нового очільника

У приміщенні управління податкової міліції області особовому складу представили новопризначеного начальника управління.

22 липня 2010, 17:58

В області за перше півріччя втричі зросла кількість крадіжок

На тлі відносно стабільного показника загальнокримінальної злочинності за перше півріччя року в області втричі зросла кількість крадіжок. У 2010-му їх зафіксували 4,5 тисячі проти більше тисячі чотирьохсот у 2009-му. Цю тенденцію правоохоронці пояснюють 2-ма причинами. Якими саме, у нашому наступному матеріалі.

22 липня 2010, 17:58

Літня спека примушує полтавців ховатися від сонця у затінку дерев, за містом та, звичайно, коло водойм

Неуважність та халатність під час відпочинку, розслаблений настрій, часто підігрітий алкоголем, нерідко все це призводить до нещасних, у тому числі – й до летальних випадків. Про основні причини утоплень на берегах та пляжах водойм дізнавалися наші кореспонденти.

22 липня 2010, 18:02

По вулиці Калініна, де незабаром завершаться ремонтні роботи, перекрито рух автотранспорту

Такі тимчасові незручності пов'язані із асфальтуванням проїжджої частини. Схеми пасажирського транспорту до 31 липня будуть змінені. Подробиці – у сюжеті Олени Ляшенко.

22 липня 2010, 18:07

У селищі Вороніна ситуація зі сміттям набула масштабів екологічної катастрофи

Селище Вороніна – осередок дачних кооперативів в Полтаві. Як і скрізь, тут є й продукти людської життєдіяльності, простіше кажучи – сміття. Та тут воно набуло масштабів екологічної катастрофи. Основна проблема, на думку спеціалістів, – у небажанні людей підписувати договори із КАТП-1628. Останнє спільно з Ленінською районною радою міста провели збори для керівників кооперативів, аби вирішити питання вивезення сміття із селища. Якого рішення дійшли представники обох сторін, у нашому наступному сюжеті.

22 липня 2010, 18:08

Внутрішньо-квартальна каналізація у місті – в стадії ремонту

Що буде з територією біля будинку, якщо не буде працювати внутрішньо-квартальна каналізація, сповна відчули на собі жителі третього корпусу будинку по вулиці Героїв Сталінграда, 24. Відмова каналізації спричинена засміченістю зливу побутовими відходами. Але це – не єдина проблема, з якою стикаються мешканці. В міській шляхово-експлуатаційній дільниці житлово-комунального управління нашим журналістам пояснили, чому виникла така ситуація і назвали чітки терміни її виправлення.

22 липня 2010, 18:11

У дворі полтавської багатоповерхівки, що по вулиці Фрунзе, 66, порушення правил благоустрою міста – одразу за 2-ма пунктами

Перше – недотримання правил проведення земляних робіт, друге – невикос бур'янів та амброзії. Обидва, зазначають фахівці інспекції по контролю за благоустроєм, – не з вини мешканців будинку.

22 липня 2010, 18:13

Сьогодні завершила свою роботу 55 сесія міської ради 5-го скликання

На 2-му пленарному засіданні депутати розглянули питання, що були відправлені на доопрацювання. Окрім розгляду питання про продаж земельних ділянок, депутати також внесли зміни до показників міського бюджету. На що будуть спрямовані кошти, знають наші журналісти.

22 липня 2010, 18:32