Архів новин за 2.07.2010

Її роботи копіюють, купують, ними захоплюються і під ними мріють

Полтавка Лариса Лукаш у Художньому салоні презентувала свою чергову виставку робіт розпису по батіку. Близько 20 картин, виконаних у ніжних тонах, привабили на відкриття виставки поціновувачів її чисто жіночого таланту.

2 липня 2010, 16:49

Днями виповнилося б 85 років Народній артистці Кларі Лучко

Цю важливу для її шанувальників дату відзначили вечором пам'яті в центральній міській бібліотеці. «Людина року» в Радянському Союзі в 1965 році, «Жінка Світу '96 року» та «Жінка тисячоліття 2000» в США – це найвизначніші досягнення відомої акторки, уроженки Полтавщини.

2 липня 2010, 16:50

Полтавський бомонд вирішив допомогти дітям

Благодійний аукціон влаштував художник Володимир Колесников, виставку картин якого мали змогу побачити усі бажаючі у Галереї мистецтв. Кому дісталися твори мистецтва та на що спрямують кошти від торгів, знає Олена Ляшенко.

2 липня 2010, 16:51

Усі ці дітлахи народилися раніше встановленого природою терміну, відтак, при появі на світ мали дуже низьку вагу

Та, завдяки кваліфікованій допомозі персоналу відділення інтенсивного виходжування обласної дитячої лікарні, сьогодні ці малюки здорові і розвиваються нормально. Аби наочно продемонструвати, як склалася доля їх маленьких пацієнтів, працівники відділення влаштували свято «Перші кроки».

2 липня 2010, 16:52

На ринок Полтавщини зайшов черговий автомобільний дилер

Представництво компанії «Соллі Плюс» пропонує полтавцям автомобілі марки «Рено». З нагоди відкриття нового автосалону відбулася прес-конференція та презентація нових авто французької марки.

2 липня 2010, 16:53

20-річний ювілей Податкової служби України відсвяткували цими днями і полтавські збирачі податків

Приїхав привітати своїх колишніх колег та підопічних і головний податківець нашого міста в минулому Андрій Матковський. Як усе було, знає Олена Ляшенко.

2 липня 2010, 16:54

Громадськість та влада об'єдналися у спільній справі облаштування місць відпочинку дітей

Спільними зусиллями представників влади та громадськості розростаються та збагачуються новими елементами нещодавно збудовані дитячі майданчики. Батьки роблять усе, аби місця відпочинку задовольняли потреби дітвори будь-якого віку, а там, де вони не подужають, допомагає влада. Про дитячі майданчики – наш наступний сюжет.

2 липня 2010, 16:55

Незабаром завершиться реконструкція головної магістралі мікрорайону Алмазний – по вулиці Каліна

На сьогодні уже встановлені усі заплановані опори та зроблені вибоїни під дорожнє покриття, – підбивають підсумки працівники підприємства, яке виграло тендер на проведення ремонтних робіт. Якою хочуть бачити полтавці вулицю Калініна та якою вона незабаром стане, розповість Олена Ляшенко.

2 липня 2010, 17:08