Архів новин за 19.07.2010

У суботу у Полтаві пройшов справжній парад наречених

Останній видався не таким масовим, як в інших містах України, проте, за словами організаторів, ставку робили на гарний настрій учасників і глядачів дійства.

19 липня 2010, 17:13

Полтавський академічний ляльковий театр продовжує радувати дітей новими виставами

Прем'єрою нової казки «Колобок» відзначили працівники театру закриття 72 театрального сезону. Бачили нову виставу лялькарів та радісні очі малечі і наші журналісти.

19 липня 2010, 17:15

Полтавський м'ясокомбінат розіграв призи серед своїх покупців

Цінні сюрпризи, смачні подарунки та заряд позитивного настрою отримали шанувальники продукції Полтавського м'ясокомбінату, які не побоялися спеки і прийшли у неділю 18 липня на черговий розіграш призів. Для тих, хто любить м'ясні страви, і про щасливчиків, які ще й отримують за це бонуси, – наш наступний сюжет.

19 липня 2010, 17:17

В умовах надзвичайно високих температур за останні 3 доби у місті не зареєстровано жодної надзвичайної події

Постукати по дереву, говорять медики, в умовах надзвичайно високих температур за останні 3 доби надзвичайних подій у місті не сталось. Проте у таку спеку фахівці станції швидкої допомоги фіксують ріст звернень полтавців в середньому на 20-30%. Що робити, аби не стати «жертвою» пекучого сонця і як захистити себе від теплового удару – поради медиків збирали Крістіна Криженко та Євген Серба.

19 липня 2010, 17:25

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує виявляти порушення

Цього разу увагу інспекції привернула територія одного із ринків міста, на якій було виявлено численні порушення, не виправленні навіть після попереджень.

19 липня 2010, 17:25

Стану санітарно-епідеміологічної обстановки у місті під час літнього сезону присвятили апаратну нараду у міськвиконкомі

За словами фахівців, жодних надзвичайних ситуацій у місті не виникло. Проте найбільший фактор ризику, запевняють, залишається незмінним – торгівля на стихійних ринках.

19 липня 2010, 17:26