Архів новин за 17.07.2010

По Україні та в Полтавській області зокрема, підбиті підсумки всіх етапів зовнішнього незалежного оцінювання

Разом з тим розпочалася в університетах міста і вступна кампанія. Про умови вступу до університетів та про результати тестування дізнавалися наші журналісти.

17 липня 2010, 14:00

А у таборі «Олімпійські надії» відбувся веселий ярмарок

На ньому діти заробляли власними талантами табірні гроші «олімпуси», а потім витрачали їх на різноманітні їстівні призи: солодощі, млинці, шашлик та козацьку кашу. Все відбувалось, як на справжньому ярмарку, навіть свої цигани були. Бачив все Руслан Гунько.

17 липня 2010, 14:46

У комунальному таборі нашого міста «Супутнику» традиційно пройшли урочистості з нагоди закриття другої оздоровчої табірної зміни

З цього приводу діти та вихователі приготували один-одному вітальні сюрпризи, танці та вокальні подарунки. Побували в «Супутнику» на святі і наші журналісти.

17 липня 2010, 14:50

Спеціальний семінар для журналістів

Як допомогти українцям зрозуміти політику Європейського Союзу, що необхідно змінити у напрямку наближення до євростандартів – цим питанням присвячений спеціальний семінар для журналістів, що проходить цими днями у Полтаві. Що заважає нам увійти до європейського простору, представникам українських ЗМІ допомагали зрозуміти і вітчизняні тренери, вчені-практики, і власне керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге. Останнє, до речі, стало організатором цього тренінгу у Полтаві.

17 липня 2010, 14:52

Представившись правоохоронцями, 3-є молодиків зайшли до хати 72-річної мешканки села Бригадирівка, що у Козельщанському районі, та почали їй погрожувати

Не отримавши від старенької бажаних грошей, зловмисники все ж не вишли з оселі з порожніми руками. Втім, за допомогою до правоохоронців старенька так і не звернулась.

17 липня 2010, 15:31

Починаючи з 2007-го, у віддалених мікрорайонах розпочали свою роботу амбулаторії сімейної медицини

Ще тоді медики поставили собі за мету створити всі необхідні умови для пацієнтів – якісні послуги, за якими не потрібно буде далеко їздити. Про переваги у роботі амбулаторій сімейної медицини, організацію прийому вузьких спеціалістів дізнавались наші журналісти.

17 липня 2010, 15:37

Цими днями робочу проїздку до селища Вороніно за участю керівників профільних міських управлінь здійснив міський голова Андрій Матковський

Мета візиту – розв'язати проблеми, що виникають у тутешніх мешканців, перевірити графік руху транспорту, укладання договорів на вивіз сміття. Більше знають наші журналісти.

17 липня 2010, 15:38