Архів новин за 15.07.2010

У приміщенні полтавської Галереї мистецтв відкрилася виставка саморобних народних іграшок та ляльок-мотанок

Свої роботи тут представили як професійні майстри-лялькарі, так і діти та студенти місцевих навчальних закладів.

15 липня 2010, 17:58

Синоптики найближчим часом обіцяють підвищення температури до екстремальних показників

Синоптики найближчим часом обіцяють підвищення температури до екстремальних показників, які востаннє спостерігалися майже півстоліття тому. Із чим пов'язана така ситуація, які її можливі наслідки та як від них вберегтися – з'ясовувала Олена Ляшенко.

15 липня 2010, 17:58

У літньому навчально-оздоровчому комплексі «Ворскла» відбулося урочисте закриття першої табірної зміни

У літньому навчально-оздоровчому комплексі «Ворскла», що створений на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відбулося урочисте закриття першої табірної зміни. Керівництво вишу на чолі з ректором Володимиром Онищенком привітало студентів зі святом та нагородило переможців змагань, що відбувалися у таборі.

15 липня 2010, 18:06

Лев Толстой казав: «Життя, яким би не було, є благом, вище за яке немає нічого»

Як найбільший божий дар класифікує життя і православна церква. Та, не дивлячись на це, щодня у світі тисячі людей накладають на себе руки. Які думки керують діями самовбивць, у фахівців дізнавалися наші журналісти.

15 липня 2010, 18:07

16 липня відзначається 20-та річниця прийняття «Декларації про державний суверенітет»

Того часу, зазначають фахівці, всіх людей об'єднала єдина мета – прагнення до демократії. Нині ж, за словами учасників круглого столу, який присвятили цій ювілейній даті, стикаються з цілим рядом порушень і недопрацювань.

15 липня 2010, 18:10

Цьогоріч законодавством України встановлено нові форми проходження медичного профогляду школярів

Тепер медогляд дітлахи мають проходити з батьками в індивідуальному порядку ще до початку нового навчального року, і не в приміщеннях шкіл, як це було раніше. Більше про медичну підготовку учнів до школи дізнавався Віталій Улибін.

15 липня 2010, 18:11

З 15 липня у полтавських вищих навчальних закладах розпочався прийом документів на вступ

З сьогоднішнього дня, 15 липня, у полтавських вищих навчальних закладах розпочався прийом документів на вступ від абітурієнтів. Як і зазвичай, у перші дні подачі відчувається значний ажіотаж, а особливо цього року, адже терміни подачі документів зменшені і тепер складають усього два тижні в порівнянні з чотирма минулого року. Деталі – в наступному сюжеті.

15 липня 2010, 18:13

Станом на сьогодні у місті відремонтовано більше доріг, ніж за весь 2009 рік

До середини липня шляховики провели ремонт дорожнього покриття на 50-ти об'єктах. Нині роботи проводять на вулицях Правди, Тунельній, Ставицького, Фрунзе та інших. Хід виконання ремонту доріг сьогодні особисто перевіряв міський голова Андрій Матковський.

15 липня 2010, 18:14