Архів новин за 13.07.2010

Цьогоріч виповнюється 15 років шефству територіальної громади Полтави над однойменним кораблем морської охорони України, що у Севастополі

За цей час налагодились дружні відносини, вже є гарні традиції. Приклад тому – участь полтавської делегації в урочистостях з нагоди Дня народження корабля. Про цьогорічний візит полтавської делегації під головуванням заступника мера Лідії Логвин – далі у випуску.

13 липня 2010, 14:50

Унікальна практика допомоги безробітним діє у Полтавській області

Ініціатива обласного центру зайнятості плюс допомога облдержадміністрації - і тисячі безробітних людей отримали можливість заробити. Про оплачувані громадські роботи - наш наступний сюжет.

13 липня 2010, 15:22

Своєчасний вивіз та утилізація сміття – один із пріоритетних напрямків у роботі КАТП–1628

Тут, розповідають, потрібна злагоджена робота кількох ланок: укладання договорів із мешканцями міста, встановлення євроконтейнерів, їх мийка і вивезення сміття згідно із графіком на сміттєзвалище. За яким принципом складують непотріб в останньому пункті призначення, знають наші журналісти.

13 липня 2010, 16:20

Сьогодні у Полтаві вшанували образ Горбанівської Божої матері

Сьогодні близько тисячі прочан на чолі із духовенством міста, вшановуючи образ Горбанівської Божої матері, традиційно пройшли хресним ходом до Горбанівки - місця, де було знайдено ікону. Разом із ними пройшли цей шлях і наші журналісти.

13 липня 2010, 16:28

В області проходить операція «Мак – 2010»

Днями на одній з автодоріг Полтавщини працівники дорожньо-патрульної служби затримали водія мопеду «Ямаха» 1981 року народження, який перевозив більше 5 кілограмів макових стебел та плодових голівок. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

13 липня 2010, 16:48

3-ій рік у місті діє нова мережа галузі охорони здоров'я

Для зручності мешканців віддалених селищ та мікрорайонів, починаючи з 2007-го, будуються амбулаторії сімейної медицини. Належну роботу останніх, забезпечення найнеобхіднішим та відгуки пацієнтів під час робочої поїздки перевіряв заступник міського голови Олександр Русін.

13 липня 2010, 16:56

В УБОЗі підбили підсумки піврічної роботи

В Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю підбили підсумки оперативно-службової діяльності підрозділів за 6 місяців поточного року. Результати піврічної роботи обговорили на спеціальній нараді в залі засідань УБОЗу.

13 липня 2010, 17:29

Більшість батьків вважає: літня пора – найкращий час здати дитину до дитячого садка

У групах менше вихованців, більше можливостей погуляти надворі, а значить – й менша вірогідність захворіти на інфекційні недуги. Що кажуть про це психологи та вихователі та коли насправді краще відвести дитину до садочка і як допомогти адаптуватися в ньому, дізнавалася Олена Ляшенко.

13 липня 2010, 17:52