Архів новин за 12.07.2010

12 липня – День святих первоверховних апостолів Петра і Павла

У Полтаві віншували їх в одноіменній церкві на Дублянщині. Хресна хода, проповідь та благословення Владики Филипа – участь у цих дійствах могли взяти усі бажаючі.

12 липня 2010, 17:43

12 липня відзначається день Святої Вероніки

Попри плутану, на думку істориків, достовірності її буття і легенди, саме цю святу вважають покровителькою всіх фотографів, і саме останні відзначають сьогодні своє професійне свято. Про улюблену справу, принципи роботи з картинкою у полтавських майстрів фотосправи дізнавалась Крістіна Криженко.

12 липня 2010, 17:45

У Полтаві через відмову батьків майже 200 дітей першого року життя не щеплені

На сьогодні Полтава на 60 відсотків забезпечена вакциною проти поліомієліту, у достатній кількості – проти дифтерії та правцю для дітей старше 6 років. Але майже 200 дітей першого року життя в Полтаві не щеплені. Причина – відмова батьків. Про ситуацію зі щепленнями у Полтаві – сюжет Олени Ляшенко.

12 липня 2010, 17:54

Медики занепокоєні: за останні 5 років помітно збільшилася кількість постраждалих внаслідок невдалого ниряння

До 8 тисяч українців щороку стають інвалідами через хребтово-спинальні травми, отримані на воді. У Полтаві цьогоріч таку травму отримало 18 чоловік, усі вони – молоді люди, один із юнаків загинув, незважаючи на зусилля лікарів. Про небезпеку на воді – наш наступний сюжет.

12 липня 2010, 18:02

Мешканці селищ Івонченці та Рибці самотужки наводять лад там, де його давно не було

Мешканці селищ Івонченці та Рибці об'єднали зусилля і нині своїми руками наводять лад там, де його давно не було: на ставках, дорогах та на кладовищі. Підтримує ініціативи активної громади і районна рада. Про вдалі приклади самоорганізації населення – далі.

12 липня 2010, 18:04

Верховна Рада України внесла зміни до Закону про місцеві вибори в Україні

За це проголосувало 259 депутатів. Тепер Закон на розгляді у Президента України, який повинен або ввести його у дію, або накласти на нього вето.

Як голосуватимуть 31 жовтня полтавці та як на це дивляться представники політичних партій, ті, кого будуть обирати, дізнавався Руслан Гунько.

12 липня 2010, 18:09

Майже за рік на полтавських кладовищах не буде місця для нових поховань

Технологія поховань, запроваджена нещодавно, – колумбарії – не сприймається людьми, говорять спеціалісти. Як буде вирішено проблему, з'ясовували наші журналісти.

12 липня 2010, 18:12

За даними досліджень, нинішнє молоде покоління – найбільш хворе за весь післявоєнний період

Причина тому – малорухливий спосіб життя і вживання алкогольних напоїв. Боротьбу з останнім явищем у місті проводять ще з 2007-го року, проте певних результатів вдається досягати лише цьогоріч – із прийняттям змін до законодавства. Про ці та інші питання, що розглядались у понеділок на апаратній нараді в міськвиконкомі, – у нашому наступному матеріалі.

12 липня 2010, 18:13