Архів новин за 10.07.2010

165 років тому Тарас Шевченко був у Полтаві

З нею його пов'язувала тісна дружба з місцевою інтелігенцією. З нагоди цієї річниці громадськість міста влаштувала Шевченківські урочистості коло пам'ятника поетові. Бачили, як проходять віншування Кобзаря, й Віталій Улибін та Євген Серба.

10 липня 2010, 14:21

У таборі «Олімпійські надії», що у Верхолах, відкрилася друга зміна

Літо - хоч і пора відпочинку, але спортсменам необхідно продовжувати свої тренування, щоб до нового сезону підійти у гарній формі. Юні вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2 об'єднують тренувальний процес з розвагами та оздоровленням в таборі «Олімпійські надії», що у Верхолах. У п'ятницю тут відкрилася друга зміна.

10 липня 2010, 14:22

Майже 14 тисяч відвідувань за червень зареєстрували фахівці дитячої міської стоматполіклініки

Тут триває літнє оздоровлення дітей, які перебувають на диспансерному обліку. Окрему увагу медики приділяють й завтрашнім школярам. Наші журналісти з подробицями – далі.

10 липня 2010, 14:25

1-ий заступник начальника Полтавського міського управління міліції Ігор Рудь дав прес-конференцію

Результатам роботи за перше півріччя 2010 року була присвячена прес-конференція першого заступника начальника Полтавського міського управління міліції Ігоря Рудя. Посадовець під час спілкування з журналістами перелічив напрацювання та прорахунки у роботі правоохоронців. Серед позитиву, говорить Ігор Рудь, – не зареєстровано згвалтувань, проте нерозкритим залишився резонансний злочин, вчинений наприкінці лютого.

10 липня 2010, 14:27

В одному із дитячих садочків Октябрського району стався неприємний для батьків вихованців та керівництва садочку інцидент

Одна із виховательок, які тут працювала зовсім недавно, під час тихої години зрізала з ший малюків та здала до ломбарду 4 золотих натільних хрестики. Про подальший розвиток подій дізнавалися наші журналісти.

10 липня 2010, 14:29

У Полтаві на вулиці Леніна, 122 викрито зал гральних автоматів

У п'ятницю ввечері завдяки спільним діям полтавців та членів спеціальної комісії, до складу якої входять працівники міськвиконкому, по вулиці Леніна, 122 було викрито зал гральних автоматів. Мешканців будинку довгий час турбувало те, що фактично у них під боком цілодобово працює злачне місце, тому й звернулися до представників влади. Наразі правоохоронці зловмисників затримали, а гральні автомати конфіскували. Більше знає Руслан Гунько.

10 липня 2010, 14:30

За нескошений бур'ян – штраф від 850 до 1700 гривень

За виконанням Закону України «Про благоустрій населених пунктів» у Полтаві слідкує інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Щоденно її фахівці виявляють порушення, результатом яких стають приписи та, зрештою, штрафи. При отриманні приписа керівнику підприємства дається час на виправлення ситуації, та, на щастя, є відповідальні підприємці, які дуже швидко реагують на зауваження. На території однієї з таких організацій побували й наші журналісти.

10 липня 2010, 14:31

За кілька тижнів завершиться реконструкція вулиці Калініна

Більшість запланованих робіт уже виконано, звітують працівники житлово-комунального господарства. Залишаються останні штрихи. Олена Ляшенко знає більше.

10 липня 2010, 14:33