Архів новин за 1.07.2010

2-го липня Державна податкова служба України відзначить 20-річний ювілей

Податківці Полтавщини до знаменної дати підходять у всеозброєнні, адже область – постійно у п'ятірці бюджетоформуючих регіонів України. Як вітали податківців з професійним святом – у наступному сюжеті.

1 липня 2010, 16:47

У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся заключний концерт сезону Полтавського симфонічного оркестру під керівництвом Народного артиста України Віталія Скакуна

Поціновувачам музики почули дві музичні програми: пісенний відділ та відділ джазової музики. Долучилися до музичного мистецтва і наші журналісти.

1 липня 2010, 17:55

Велику увагу питанням управління містом приділяють учасники молодіжного проекту «Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього»

Проект був вигаданий та створений студентським самоврядуванням чотирьох полтавських вишів та втілився у життя за підтримки міської влади. В його рамках відвідувачі школи провели черговий етап навчання під назвою «Ділова гра». Яку мету перед собою поставили організатори та в чому полягав зміст проекту, дізнавалися Віталій Улибін та Євген Серба.

1 липня 2010, 17:57

Цими днями особливий привід для радості мають випускники вишів

Вони заслужено набувають статусу дипломованих фахівців. Ще вчора хвилювалися перед іспитами й дописували курсові, а вже нині п’ятирічка напруженої праці завершується найжаданішим святом. Усміхнені й гарні, поспішали юнаки й дівчата до Полтавського університету економіки й торгівлі – отримувати документ про вищу освіту.

1 липня 2010, 17:58

З 1995-го року в перший день липня і Всесвітній день архітектури щорічно в Україні відзначається День архітектури

Полтава має свої причини приділяти цій даті особливого значення, адже вважається архітектурною перлиною України. Всіх, причетних до цього свята, сьогодні вітали у Галереї мистецтв.

1 липня 2010, 18:00

Депутати міської ради обговорюють питання порядку денного чергової 55 сесії міської ради

На засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та інноваційного розвитку особливу увагу учасники зустрічі звернули на програму прийняття гуртожитків до комунальної власності міста.

1 липня 2010, 18:04

Вихід із складної фінансової ситуації знайшли полтавські комунальники

Аби не залишати без уваги міждворові в'їзди, більшість із яких у місті давно прийшла у незадовільний стан, вирішено використовувати для їх ремонту вторсировину – асфальтну масу, оброблену на спеціальному обладнанні – рециклері. Процес латання доріг бачили й наші кореспонденти.

1 липня 2010, 18:04

У Полтаві знову розграбовують ліфти

Ситуація минулого року повторюється – шукачі кольорових металів дібралися і до багатоповерхівок. У полі їх зору – спеціальні механізми, від яких залежить безпека перебування у ліфті, – гальмівні котушки. Розбиралася у проблемі Олена Ляшенко.

1 липня 2010, 18:05

У Полтаві на одному з ринків міста виявили залу з гральними автоматами

Залу із гральними автоматами, діяльність якого мала припинитися ще рік тому разом із введенням в дію закону про заборону грального бізнесу, виявили працівники правоохоронних органів. Інформація про його діяльність надійшла до міськвиконкому якраз під час спеціальної комісії з питань перевірки роботи розважальних закладів міста Полтави. Детальніше про це – у нашому наступному сюжеті.

1 липня 2010, 18:34