Архів новин за 9.06.2010

40 років витончене убрання ручної роботи створює полтавська майстриня Людмила Ботченко

В музеї-садибі Івана Котляревського презентувала широкому загалу витончене убрання ручної роботи полтавська майстриня Людмила Ботченко. Майже сорок років вив'язує вона гачком різноманітні візерунки не лише для Українських жінок, а й для закордонних колекцій.

9 червня 2010, 16:48

Полтавка Зінаїда Коляда в лотерею «Хто там?» виграла 1-кімнатну квартиру у Києві

Більшість з нас добре пам'ятає пісенну фразу з кінофільму «Іван Васильович змінює професію» про те, як «щастье вдруг в тишине постучалось в двери». Саме так сталося і з полтавкою Зінаїдою Колядою. Проте, птах щастя підлетів до жінки просто у студії лотереї «Хто там?», адже у підсумку розіграшу 5 червня цього року пані Зінаїда стала власницею 1-кімнатної квартири у Києві. Полтавка говорить: візьме грошима, адже її велика родина саме потребує покращення житлових умов.

9 червня 2010, 16:50

В Україні та на Полтавщині продовжується зовнішнє незалежне оцінювання

Три сесії з мови та літератури, тестування з іноземних мов та біології вже залишились позаду. Але не всі абітурієнти змогли з'явитися на пункти здачі тестів. Віталій Улибін та Сергій Сепітий дізнавалися, коли пройде додаткова сесія ЗНО для випускників, які з об'єктивних причин не були присутніми на тестуванні.

9 червня 2010, 16:52

Губернатор Олександр Удовіченко до кінця року планує зменшити заборгованість по зарплаті в регіоні на 50%

Полтавська облдержадміністрація активно відреагувала на заяву прем'єр-міністра України Миколи Азарова з приводу заборгованості по заробітній платі на державних підприємствах та об'єктах комунальної власності. Олександр Удовіченко зібрав брифінг, на якому повідомив присутніх про першочергові завдання, які будуть поставлені перед керівниками установ-боржників.

9 червня 2010, 16:53

Під час чергового рейду по контролю за благоустроєм міста знову виявлено порушників полтавських Правил чистоти і порядку та Закону України про благоустрій

Цього разу наша знімальна група зафіксувала недотримання діючого законодавства одразу за декількома пунктами на об'єкті незакінченого будівництва по вулиці Богдана Хмельницього, 21.

9 червня 2010, 16:55

Результатам роботи підприємств та організацій Октябрського району по виконанню заходів у рамках проведеного двомісячника чистоти була присвячена спеціальна нарада

Кращих учасників прибирального процесу нагородив грамотами голова районої в місті Полтава ради Олег Пругло.

9 червня 2010, 16:57

Дворові заїзди у Полтаві тепер ремонтують за допомогою агрегату «рециклер»

На сесії міської ради 170 тисяч гривень депутати виділили на придбання агрегату для переробки асфальтобетонної суміші. Нині ж рецИклер (таку назву має ця техніка) – головна дійова особа у ремонті дворових проїздів. Більше дізнавалася про принцип його роботи наша знімальна група.

9 червня 2010, 17:00

9 червня вже кілька років неофіційно відзначається Міжнародний день друзів

Як свідчить історія, це свято створили, аби кожна людина, незалежно від настрою і життєвих обставин, згадала, наскільки важливі для неї друзі. Для всіх, хто вважає себе чиїмось другом, побажання від полтавців збирали Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

9 червня 2010, 17:02

До кінця літа у Полтаві перенесуть зупинку «вулиця Боженка»

Ця необхідність, пояснюють фахівці, виникла після моніторингу ситуації і масової забудови мікрорайону. Зупинку зроблять мобільною і її майбутнє розташування, за словами фахівців, буде більш зручним для мешканців. Про ці та інші питання порядку денного йшлось на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

9 червня 2010, 18:01