Архів новин за 8.06.2010

У той час, як у школах Полтави розпочалися канікули, позашкільні заклади працюють на повну потужність

Так у Палаці дитячої та юнацької творчості мало не щодня відбуваються концертні програми для вихованців міських пришкільних таборів. На одному з таких заходів під назвою «Весела ігроманія» побували і наші кореспонденти.

8 червня 2010, 17:26

«Мазепа фест» буде

Вже більше місяця в повному невіданні очікували прихильники полтавського рок-фестивалю «Мазепа фест» хоч на якусь інформацію про його проведення. Нарешті організатори проекту офіційно заявили: «Фестиваль у Полтаві буде!». Де, як та коли пройде подія, дізнавалися Віталій Улибін та Сергій Сепітий.

8 червня 2010, 17:28

Вони – звичайні полтавські підлітки, які, втім, мають дуже незвичне захоплення

Адже єдині у нашому місті опанували так званий моноцикл або одноколісний велосипед. Говорять: таке дозвілля не вимагає значного вкладання коштів, натомість, добре розвиває координацію та тренує тіло.

8 червня 2010, 17:29

За 5 місяців поточного року співробітниками відділу ДАІ з обслуговування міста Полтави було зареєстровано 6 фактів незаконного обігу наркотичних речовин

Серед вилученого – і 35 гр. макової соломки та 25 мл. опію. Черговий факт порушення діючого законодавства зареєстрували вже й у червні – під час патрулювання провулку Шевченка.

8 червня 2010, 17:31

Сьогодні відбулася прес-конференція голови Полтавської обласної парторганізації «ВО «Батьківщина» Вадима Петренка

«У партійної організації «Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» є достатньо сил і кадрового потенціалу, аби діяти адекватно як опозиційній силі. Всі ті факти тиску, які нині чинять на партійців, не будуть замовчені» – таку тезу висловив народний депутат України Вадим Петренко на своїй прес-конференції. Побувала на ній і наша знімальна група.

8 червня 2010, 17:32

8 червня уся Україна вшановує пам'ять видатного льотчика, тричі героя Радянського Союзу Івана Кожедуба

Цього дня виповнюється 90 років від Дня його народження. Не залишилася осторонь цієї події і полтавська спільнота. На мітингу біля пам'ятника загиблим авіаторам побували й наші кореспонденти.

8 червня 2010, 17:35

Із початком літа у Полтаві розпочалися капітальні ремонтні роботи житлового фонду

У першу чергу, уваги потребують об'єкти, стан яких визнаний аварійним, – розповідають представники управління житлово-комунального господарства. Як ремонтують полтавські дахи та підвали будинків – бачила наша знімальна група.

8 червня 2010, 17:37

До 70-річчя заслуженого художника України Валерія Мозока у Художньому салоні відкрили його персональну виставку

Вона, на жаль, говорять друзі і товариші митця, посмертна, оскільки автор не дожив до свого ювілею півроку. Картини, діяльність і характер очима друзів і натурщиків Валерія Мозока – у нашому наступному матеріалі.

8 червня 2010, 17:42