Архів новин за 7.06.2010

Сім лікарських установ Полтавської області перевірили спеціалісти «Полтавастандартметрології»

Сім лікарських установ Полтавської області перевірили спеціалісти «Полтавастандартметрології» і у кожній виявили порушення в якості медичного обладнання та його придатності до використання. Які прилади найчастіше можуть стати причиною неправильно поставленого діагнозу та про їх вплив на організм людини – наш наступний сюжет.

7 червня 2010, 16:10

У неділю людно було на площі біля магазину «Світ електроніки», що на Фрунзе, 66

Сотні полтавців зійшлися, аби стати не лише свідками, але й безпосередніми учасниками розіграшу цінних подарунків від фірми «Промелектроніка» та Полтавського м'ясокомбінату. Бачили свято і наші журналісти.

7 червня 2010, 16:23

Перша зміна – 280 дітей працівників бюджетних установ – від'їхала на відпочинок до комунального заміського табору «Супутник»

Початок літа – приємні турботи для школярів та їх рідних, адже саме у перших числах червня розпочинають свою роботу пришкільні та заміські оздоровчі табори. Зокрема, «Супутник», що на Диканьщині, 6 червня приймав цьогоріч своїх перших відвідувачів. Як назустріч активному дозвіллю від'їжджали дітлахи, бачили наші журналісти.

7 червня 2010, 16:25

Не перший рік, щоправда – неофіційно – у нашому місті діє проект «Гості Полтави»

Його мета – побачити місто очима фахівців різних галузей і спеціальностей, які або вперше завітали до нас, або були в Полтаві багато років тому. Полтава та її зміни очима члена президентської ради Національної спілки Архітекторів України Сергія Фадеєва – у нашому наступному матеріалі.

7 червня 2010, 16:26

Літня пора для більшості – час відпусток і відпочинку

Аби останній у Полтаві був безпечним, за словами комунальників, готувати місця відпочинку вони розпочали заздалегідь. Офіційний же старт купального сезону-2010 має розпочатись 10 червня. Крістіна Криженко з подробицями – далі.

7 червня 2010, 16:28

Комунальним службам міста слід активізувати зусилля і максимум за 10 днів привести місто до належного стану

В найкоротші терміни, за переконанням секретаря міської ради Олександра Козуба, мають розпочатися і роботи по ремонту покрівель багатоповерхівок, на які вже направлені кошти з міського бюджету. Про ці та інші питання йшлось на апаратній нараді у міськвиконкомі.

7 червня 2010, 16:30

5 червня 1919 року, аби підтримати правопорядок на всіх залізницях України, була заснована транспортна міліція

Нині головний пріоритет в її роботі – несення цілодобової вахти на вокзалах, в потягах. Тож до свого професійного свята вітання приймали і пра­во­охо­ро­н­ці Лі­ній­но­го від­ді­лу на ста­н­ції Пол­та­ва.

7 червня 2010, 16:36