Архів новин за 4.06.2010

Продовжує радувати своїми досягненнями полтавців і Міський будинок культури

Різномаїттям номерів вітали гостей його колективи. «Ми маємо таланти» – таку назву отримав звітний концерт вихованців закладу.

4 червня 2010, 18:01

У палаці дозвілля «Листопад» пройшов справжній зорепад

Юні фанатки криком, оплекасми та писком зустрічали кращих з кращих фіналістів українського проекту «Фабрика. Суперфінал». В рамках свого Всеукраїнського концертного туру артисти-початківці подарували публіці веселе та драйвове шоу. Був на ньому і Вячеслав Джиган.

4 червня 2010, 18:10

Резонансна подія відбулася нещодавно у Котелевському районі Полтавщини

Здавалося б, нічого екстраординарного: за підозрою у розкраданні газового конденсату співробітники Служби безпеки держави затримали 33-річного чоловіка. Все б нічого, але чолов'яга той... майор міліції, та ще й обіймає посаду начальника Котелевського райвідділу!

4 червня 2010, 18:12

Цьогоріч, розповідають представники Ради підприємців міста, будуть працювати у напрямку зменшення безробіття у Полтаві

Цим питанням займаються вже не перший рік – спільно з міським центром зайнятості. Про ці та інші питання йшлося на засіданні Ради підприємців міста.

4 червня 2010, 18:13

«На перехресті світових доріг»

Саме таку назву отримала науково-практична конференція з індології – науки, що вивчає історію, культуру, мову та літературу Індії. Учений форум вже вдванадцяте пройшов у Національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка. В чому споріднені українська та індійська культури, з'ясовували і наші кореспонденти.

4 червня 2010, 18:14

Незалежне тестування – рівняння на Європу, чи спосіб ускладнити життя випускників

В яких умовах проходить зовнішне незалежне тестування та як оцінюють свої сили майбутні абітурієнти, дізнавалися наші журналісти.

4 червня 2010, 18:15

Черговий рейд інспекції по контролю за благоустроєм Полтави вкотре був присвячений засміченню міста

Проте, цього разу йшлося не про купи непотребу на тротуарах чи пляжах, а про сміття на стінах будинків. Тобто, про стихійно розклеювані оголошення.

4 червня 2010, 18:17

Нещодавно завершився двомісячник чистоти та благоустрою Полтави

Наразі ж у кожному районі міста підбивають підсумки масового прибирання. Не виключення і Київський – тут відбулася нарада за участю голів селищних рад району.

4 червня 2010, 18:19

На останній сесії міської ради депутати затвердили Програму роботи житлово-комунального господарства міста

Нею, серед іншого, на комунальне підприємство «Міськсвітло» було виділено 200 тисяч гривень. На що фахівці спрямовують ці кошти, дізнавались наші журналісти.

4 червня 2010, 18:20

Цими днями у Полтаві розпочалися ремонтні роботи по вулиці Калініна, що в мікрорайоні Алмазний

У найближчих планах – розширення та оновлення автодороги, створення місць для паркування, заміна тролейбусних опор та реконструкція освітлення. Докладніше розповість Олена Ляшенко.

4 червня 2010, 18:22