Архів новин за 30.06.2010

Передостанній день червня позначився сумними новинами

Зокрема, на 1 пункт збільшився список дорожньо-транспортних пригод з летальними наслідками. Більше про жахливе ДТП під Полтавою - далі.

30 червня 2010, 12:06

Захворюваність серед юнаків призовного віку у першому півріччі 2010, порівняно з роком минулим, зменшилася

Проте, стабільно високий процент хлопців під час проходження медкомісії скаржаться на хвороби нервової системи, ока та опорно-рухового апарату. Такі дані навели на черговому засіданні медичної ради Полтави. Більше про подію - у сюжеті за мить.

30 червня 2010, 12:06

Працівники Державтоінспекції нагадують: відповідальність за порушення правил дорожнього руху однакова для всіх

Тому інспектори активно борються з тими водіями, хто намагається за допомогою спецперепусток чи інших документів уникнути покарання.

30 червня 2010, 12:10

Невдовзі пам'ятник полковнику Келіну зазнає змін

За словами завідувача кафедри основ архітектури Полтавського національного технічного університету Валерія Трегубова, вже за кілька місяців монумент набуде свого першопочаткового вигляду. Тобто, теперішню композицію доповнить постать двоголового орла, котрий тримає у лапах лавровий вінок.

30 червня 2010, 12:13

Віртуозний 12-річний полтавський акордеоніст Ігор Плюшко переміг на Міжнародному конкурсі акордеоністів «Перпетум Мобіле»

Відбувся він у місті Дрогобич Львівської області. На рахунку цього юного музики – перемога вже не в одному конкурсі Всеукраїнського маштабу. Тепер хлопчину запросили на інший конкурс, який відбудеться в Італії.

30 червня 2010, 12:16

Із гарячою водою тепер мешканці будинку по вулиці Миру,6

Новий теплообмінник, нещодавно встановлений, забезпечить їм і безперебійне водопостачання, і тепло у квартирі взимку, обіцяють комунальники. Вистачить такого обладнання, за твержденням спеціалістів, як мінімум років на 20.

30 червня 2010, 13:34

Виставку власних робіт представив полтавцям фотохудожник Віктор Матосов

Його фотографії – результат численних пошуків і подорожей регіонами України та країнами колишнього Радянського Союзу. Із автором виставки познайомилася і Олена Ляшенко.

30 червня 2010, 17:35

Негода вечора вівторка додала роботи комунальним службам та спричинила певні незручності для мешканців міста

Пориви електромереж, зламане гілля дерев, підтоплені підвали – і це далеко не всі наслідки стихії. Хоча, за словами гідрометеорологів, стихією таку негоду назвати не можна, для літньої пори це – абсолютно нормальне явище.

30 червня 2010, 18:19