Архів новин за 3.06.2010

Протидії злочинності була присвячена прес-конференція головного міліціонера області Олександра Рудяка

Темі протидії дитячій злочинності, а саме – регіональному аспекту, була присвячена прес-конференція начальника Головного управління МВС України в Полтавській області Олександра Рудяка. Аби вирішити це питання, зазначалось на зібранні, левову частку уваги слід приділяти питанню профілактики, психологічному аспекту.

3 червня 2010, 16:00

Продовжується пора випускних вечорів та отримання дипломів

Звуки маршу прозвучали й для випускників Полтавської дитячої музичної школи №1. Востаннє зі сцени актової зали зіграли вони для своїх викладачів та однокурсників. Слухали музичні витвори мистецтва у виконнані учнів школи і наші журналісти.

3 червня 2010, 16:40

На території садиби-музею Івана Котляревського проходить виставка майстра ковальської справи Анатолія Фектянова

Зброю та домашнє начиння часів наших предків-козаків та епохи лицарських турнірів полтавці можуть побачити на території садиби-музею Івана Котляревського. Саме тут презентував свої вироби майстер ковальської справи Анатолій Фектянов. Експозиція вже зацікавила не лише пересічних громадян, а й істориків та любителів старовини. Віталій Улибін з подробицями – далі.

3 червня 2010, 16:42

Триває підготовка до проведення квесту «Скарб Мазепи»

Цього року акція набуде ще більшої масовості, однак, приз отримає той, хто найкраще знається на історії Полтави та буде найспритнішим з усіх, відзначають організатори. До того ж, зміналася дата проведення квесту. Про цьогорічні новинки «Скарбу Мазепи» дізнавався В'ячеслав Джиган.

3 червня 2010, 16:46

Наближається День журналіста

Для «Студії «Місто» ця подія особлива: крім професійного свята 6 червня ми відзначатимемо ще й 9-ий день народження. І хоча до цієї події іще півтижня, привітання наші співробітники отримують вже зараз.

3 червня 2010, 16:49

Зовні – інтелігент, а за плечима – 4 вбивства

Сивочолий чолов'яга зовні справляє враження інтелектуала, має гідний словниковий запас. Проте, за його плечима – як мінімум 4 вбивства. На Київщині правоохоронці затримали 56-річного Віктора, мешканця селища Гребінка, котрий у період з 1998 по 2009 роки до смерті забив 3 своїх співмешканок та одного приятеля.

3 червня 2010, 16:50

Значних змін у ремонтній і реконструкційній складовій цьогоріч зазнають заклади охорони здоров'я обласного підпорядкування

На проведення заходів 35 з них передбачається виділити майже 13,2 мільйона гривень. Про ці та інші питання порядку денного говорили на спільному засіданні постійних депутатських комісій обласної ради.

3 червня 2010, 16:51

Проблеми в галузі культурних об'єктів Полтави обговорювали спеціалісти на науково-методичній нараді з питань культурної спадщини

Виконання міської Програми охорони культурної спадщини і збереження історичного середовища на 2010-2012 роки має певні ускладнення, пов'язані із незадовільним фінансуванням із боку держави. Про спірні та проблемні моменти галузі – наш наступний сюжет.

3 червня 2010, 16:52

У Полтаві триває спецоперація «Автобус – 2010»

На автошляхах Полтави працює майже пів-тисячі перевізників, у власності яких – понад тисяча автобусів та мікроавтобусів. Велике транспортне господарство потребує постійних перевірок, тож полтавські автоінспектори регулярно слідкують за дотриманням перевізниками відповідних правил.

3 червня 2010, 16:52

40 дворових проїздів за 3 тижні – такі попередні підсумки роботи бригад комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця»

На сьогодні бригади працюють у мікрорайонах Половки і Алмазний – ремонтують двори за допомогою асфальтної крихти. Бачила їх роботу й наша знімальна група.

3 червня 2010, 16:58