Архів новин за 29.06.2010

У неділю у Полтаві відбулося відразу декілька масових розважальних заходів

Доки на Театральній площі визначали переможців акції «Скарб Мазепи», на Співочому полі ім. Марусі Чурай обирали найкращих за підсумками телепроекту «Квадрат У шукає таланти». Захід викликав цікавість серед полтавців, а до вітань переможців конкурсу долучилися представники обласної та міської влад.

29 червня 2010, 17:00

На Полтавщині свої двері дітлахам гостинно відчинив позаміський табір відпочинку «Псьол»

Ніби-то звичайна справа, але табір цей православний і підхід до виховання дітей тут зовсім інший, аніж в решті традиційних таборів. Молитва зранку і ввечері, духовне виховання і програма, підготовлена професійними психологами, – запорука хорошого відпочинку, запевняють вихователі закладу. Як відпочивають діти у новому таборі Полтавської єпархії, дізнавалися наші журналісти.

29 червня 2010, 17:57

У Полтаві відбувся 12-ий регіональний мультифестиваль «Студентська республіка»

Дорослі ігри серед студентів: справжня республіка із усіма необхідними атрибутами, починаючи від боротьби за владу і закінчуючи повсядкенним життям її мешканців, розгорнулася на вихідних в Авімістечку. Це – 12-ий регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», де підростаюче покоління опановує ази справжнього дорослого життя.

29 червня 2010, 18:01

Свої картини за помірну ціну вирішив продати український художник зі світовим ім'ям Володимир Колесников

Благодійний аукціон відбудеться 1 липня, а усі кошти від нього будуть направлені на допомогу дітям – вихованцям другої школи-інтернату. Олена Ляшенко із подробицями – далі.

29 червня 2010, 18:04

28 червня 1996 року, провівши у Парламенті цілу ніч, народні депутати прийняли головний закон держави

Відтоді 28-й день червня став значним державним святом, з нагоди якого у різних куточках України щороку відбуваються урочистості. Не виняток і Полтава.

29 червня 2010, 18:05

27 червня полтавська громада вшанувала 301-шу річницю Полтавської битви

Цьогорічні заходи були менш масштабними, аніж минулорічні, проте, мали і свої родзинки. Так само, як і 2009-го, вшанувати чергову річницю баталії до Полтави завітали й іноземні туристи.

29 червня 2010, 18:06

Проблеми, які накопичувалися десятками років, на місці вирішували представники міської влади та мешканці так званого району Новоселівки

З гострих проблем, що накопичувалися десятками років, почався діалог між мешканцями так званого району Новоселівки та представниками міської влади. Серед проблем, які, власне, і спровокували зустріч, – незадовільний стан доріг, відсутність каналізації, підтоплення садиб, аварійні дерева. Чи вдалося сторонам дійти порозуміння, знає Олена Ляшенко.

29 червня 2010, 18:08

Про тепло та світло говорили сьогодні на черговій апаратній нараді у міськвиконкомі

Чого чекати полтавцям в осінньо-зимовий період, чи будуть вони із теплом та світлом, які роботи в цьому напрямку ведуть відповідні структури та які проблеми мають останні. Ці питання стали основними на черговій апаратній нараді у міськвиконкомі.

29 червня 2010, 18:11

Нарешті підбито підсумки наймасовішого та найчеснішого, як запевняють організатори, квесту України – «Скарб Мазепи»

Із 40 000 гривень скарбу, захованого у річці Ворскла, віднайшли рівно половину. На всіх етапах – від самого старту і до урочистого фіналу – супроводжувала учасників наша знімальна група.

29 червня 2010, 18:40