Архів новин за 25.06.2010

Біля могили Миколи Скліфосовського сьогодні відбулася панахида

Рік тому в селищі Яківці відбулося відкриття відновленого місця поховання всесвітньовідомого лікаря-хірурга Миколи Скліфосовського. З того часу Високопреосвященніший архієпископ Полтавський і Миргородський Филип благословив щорічно до Дня медичного працівника звершувати панахиду на цьому місці за бесмертну душу видатного полтавця та за всіх лікарів. Не зрадили традиції й цьогоріч.

25 червня 2010, 17:35

Обережно: лісові пожежі

Тільки у червні на території Полтавського району їх виникло 10. Майже 7 гектарів лісового покриву та насаджень згоріло за 10 днів першого місяця літа у масиві поблизу села Тернівщина, а інформація про загорання сухого листя в лісі надходить до оперативно-диспетчерської служби Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Полтавській області майже щоденно.

25 червня 2010, 17:37

Податківці не втомлюються наголошувати: «тінізація» заробітної плати – це несплата внесків до страхових фондів

А звідси – мінімальна пенсія робітника, відсутність страхового стажу. Тож і проводять фахівці податкової інспекції Полтави постійні засідання робочої групи з питань легалізації зарплати. З початку року таких зустрічей було 5, внаслідок чого до міського бюджету додатково надійшло майже 180 тис. грн. На черговому такому засіданні побували і наші кореспонденти.

25 червня 2010, 17:39

З початку року ситуація щодо виплати заробітної плати у Полтаві залишалася напруженою

Зокрема, станом на 1 червня заборгованість мали понад 4 десятки підприємств на загальну суму майже 18 млн. грн. Проте, за оперативними даними на 23 червня, борги зменшилися майже на 12%. Про це, зокрема, говорили на тематичній нараді у міськвиконкомі.

25 червня 2010, 17:40

У полку міст, з якими Полтава має партнерські стосунки, прибуло

До когорти міст-побратимів приєдналися і підмосковні Химки. Угоду про співпрацю в урочистій обстановці підписали мер Полтави Андрій Матковський та заступник голови Адміністрації міського округу Химки Олексій Хомутов.

25 червня 2010, 17:40

На 95% відремонтовано вулицю Маршала Бірюзова у Полтаві

Традиційно в останній робочий день тижня працівники житлово-комунального господарства підбивають підсумки у справі ремонту полтавських доріг. Роботи ведуться за допомогою потужної техніки, яка забезпечує 98% щільності покриття, запевняють спеціалісти. Що вже зроблено та що іще попереду, дізнавалася Олена Ляшенко.

25 червня 2010, 17:41

Представники міської влади закликають полтавців включитися у боротьбу з амброзією

Амброзія – рослина-шкідник, котра стає справжньою пошестю як для великих міст, так і для малих населених пунктів. Не виняток і Полтава. І хоча комунальні підприємства з проблемою борються, все ж без допомоги полтавців подолати нашестя рослини неможливо. Тож, черговий рейд інспекції по контролю за благоустроєм стосувався саме теми боротьби з рослиною-шкідником, а кінцевим пунктом мав двір по вул. Фурманова.

25 червня 2010, 17:42

У селищі Лісок сьогодні відкрили спортивний майданчик

Міська програма «Місто без околиць» у Полтаві діє. Сьогодні у селищі Лісок з'явився новий спортивний майданчик. Міський голова Андрій Матковський із керівництвом селища та мешканцями Ліска вітав дітвору із обновою. На зустрічі із мером жителі мали нагоду й поділитися своїми проблемами. Що ще вирішили зробити тут, знає Олена Ляшенко.

25 червня 2010, 17:44