Архів новин за 24.06.2010

7 років 23 червня в Україні відзначається День державної служби

Урочистості з нагоди професійного свята відбулися і в Полтаві. Наймасштабнішим виявився захід в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді: тут, окрім традиційної вітальної частини, відбулася ще й презентація п'ятитомника «Історія державної служби в Україні».

24 червня 2010, 11:13

У Полтаві обговорили запропоновану Президентом Програму економічних реформ на 2010-2014 роки

Нову програму економічних реформ на 2010-2014 роки, запропоновану Президентом України, обговорили у Полтаві представники міської влади, підприємств, організацій та науковці. Що думає полтавська громада про зміни, які чекають на державу, дізнавалися наші кореспонденти.

24 червня 2010, 13:37

24 червня - червоний день календаря для випускників Полтавського національного технічного університету

Адже цього дня вони стали повноцінними фахівцями, підтвердження цього - щойно отриманий диплом. Про те, як молоді фахівці отримували дипломи про вищу освіту, - у наших наступних сюжетах.

24 червня 2010, 15:42

У Полтаві повним ходом вирує культурне життя

В приміщенні ОЦЕВУМу зібрав повний аншлаг слухачів концерт класичної музики, що отримав назву «Уроки добра Германа Юрченка». Саме цим концертом Народний артист України вирішив закінчити тур по районам області та розділити із земляками свою любов до класики. Віталій Улибін та Дмитро Ейбатов слухали твори класиків у виконанні Харківського молодіжного академічного симфонічного оркестру.

24 червня 2010, 15:43

У дитячому садочку №37 – нова пральна машина

В дитячому дошкільному закладі №37 – свято. В рамках благодійної програми «Добрі справи», ініційованої міським головою Андрієм Матковським, дитсадочок отримав нову потужну пральну машинку об'ємом в 9 кг. 13 груп, в яких навчається 316 дітей, відчують якість прання новою надсучасною технікою. Поглянути на подарунок поїхали і наші журналісти.

24 червня 2010, 15:47

Полтавський письменник Іван Нечитайло відзначив свій 75-річний ювілей

В Полтавській обласній бібліотеці імені Івана Котляревського сьогодні відзначали дві події: 75-річний ювілей полтавського письменника Івана Нечитайла та презентацію його нової книжки - віршованої повісті про життя юної полтавської художниці Саші Путрі «Небом осяяна». Привітати письменника із подвійним святом прийшли колеги по цеху: поети, члени обласної спілки письменників України та люди, яким близьке поетичне мистецтво.

24 червня 2010, 16:01

У Полтаві знову говорили про генеральний план на період до 2031 року

Стан роботи з коригування генерального плану міста стало головним питанням, винесеним на розгляд членів засідання

Полтавського міськвиконкому. Фахівці, запрошені на озвучення головних тез генерального документу Полтави, переконані: Полтава як і будь-яке місто має грамотно розвиватися, от тільки потенціалу для цього, особливо, в туристичній та рекреаційній галузях, вона має набагато більше. Подробиці – в нашому наступному сюжеті.

24 червня 2010, 16:58

У Полтаві бізнесмени не повертають кошти, виділені «Фондом підтримки підприємців»

Що робити із тими, хто заборгував Фонду підтримки підприємців, як бізнесмени Полтави готуються до свого професійно свята, а також прийняту у першому читанні Верховної ради України податкову реформу обговорили днями присутні на черговому засіданні Ради підприємців міста. Про питання, що хвилюють бізнесменів Полтави, докладніше розкаже Олена Ляшенко.

24 червня 2010, 17:00

Незабаром – день Конституції України

Основний закон держави, від якого так багато чекали, виявився просто записами на папері, вважають представники громадськості Полтавщини. Схвильовані люди об'єдналися у спільній меті – захисті своїх конституційних прав. «Конституція України: основний закон держави, чи декларація про наміри» – такою була тема засідання круглого столу, на якому обговорили проблеми, що назрівають у суспільстві.

24 червня 2010, 17:49